Słuchawki JBL T500 BLU nauszne TUNE · ORLEN VITAY

Słuchawki JBL T500 BLU nauszne TUNE

Ocena:
92 % of 100
Dostępne wkrótce
JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

 

JBL TUNE 500


JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach oraz wyposażone w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości.


 

Brzmienie JBL Pure Bass

Słuchawki cechuje znane na całym świecie, renomowane brzmienie JBL Pure Bass.


 

Lekka, składana konstrukcja

Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich materiałów możesz zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.

   
   
   
   
   
   
   
Opis
Producent PR JBL
Mikrofon TAK - wbudowany
Aktywna redukcja szumów Nie
Regulacja głośności Nie
Zasięg działania/długość przewodu b.d
Komunikacja Przewodowa
Kolor niebieski
Gwarancja 24 miesiące
Waga 148 g
Pasmo przenoszenia

20-20000 Hz

Złącze mini Jack
To Top