Słuchawki JBL T500 BLU nauszne TUNE

Czasowo niedostępne
JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

 

JBL TUNE 500


JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach oraz wyposażone w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości.


 

Brzmienie JBL Pure Bass

Słuchawki cechuje znane na całym świecie, renomowane brzmienie JBL Pure Bass.


 

Lekka, składana konstrukcja

Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich materiałów możesz zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.

   
   
   
   
   
   
   
Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Nauszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Mikrofon
Mikrofon Tak
Bluetooth Nie
Regulacja głośności Nie
Zasięg działania/długość przewodu 1,2 m
Złącze Jack 3,5mm
Kolor niebieski
Składana konstrukcja SK tak
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Kompatybilność KO Uniwersalne
Dołączone akcesoria DA Brak
Czas ładowania CŁ Nie dotyczy
Maksymalny czas pracy Nie dotyczy
Zasilanie ZA Przewodowe
Waga 148 g
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki
To Top