Słuchawki JBL T500 WHT nauszne TUNE białe

Czasowo niedostępne
JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Ciesz się muzyką ze słuchawkami JBL Tune 500 JBLT500WHT! Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT Białe

ikona

JBL Pure Bass

JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do doskonałej jakości dźwięku w każdej sytuacji. Ciesz się muzyką ze słuchawkami JBL Tune 500 JBLT500WHT!

 

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT na szyi mężczyzny od boku
ikona

Korzystaj z asystentów Siri i Google Now

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Zapewnią Ci nie tylko muzykę o wysokiej jakości, ale także pełną wygodę!

 

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT od frontu
ikona

Składana konstrukcja

Są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach oraz wyposażone w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja słuchawek JBL Tune 500 JBLT500WHT zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości.

 

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT na szyi kobiety jedna słuchawka od boku, druga od tyłu
ikona

Pełna wygoda

Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now. Płaski, wytrzymały przewód słuchawek JBL Tune 500 JBLT500WHT zapobiega splątaniu podczas ruchu. Asystent Siri lub Google Now jest dostępny na każde zawołanie: wystarczy wcisnąć przycisk sterujący.

 

Słuchawki JBL Tune 500 JBLT500WHT od boku

Opis
Producent PR Sony
Rodzaj RZ Nauszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Mikrofon
Mikrofon Tak
Bluetooth Nie
Regulacja głośności Brak regulacji głośności
Zasięg działania/długość przewodu 1,2 m
Złącze mini Jack
Kolor biały
Pasmo przenoszenia 20~20000 Hz
Waga 148 g
Gwarancja 24 miesiące
To Top