Słuchawki JBL T500BT BLK nauszne Bluetooth TUNE czarne · ORLEN VITAY

Słuchawki JBL T500BT BLK nauszne Bluetooth TUNE czarne

Dostępne wkrótce
Dzięki słuchawkom JBL TUNE 500BT w łatwy sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twój telefon komórkowy – już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy. Co więcej, składana konstrukcja słuchawek JBL TUNE 500BT pozwala zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki JBL Tune 500BT czarne

ikona

Pełny bas przez cały dzień

Słuchawki JBL TUNE 500BT pozwalają na wygodne, bezprzewodowe przesyłanie muzyki nawet przez 16 godzin. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass oraz przetwornikom JBL 32 mm otrzymasz łatwy dostęp do dźwięku doskonałej jakości w każdej sytuacji. A jeśli podczas oglądania filmu na innym urządzeniu otrzymasz połączenie przychodzące, słuchawki JBL TUNE 500BT automatycznie przełączą się na Twój telefon.

 

Słuchawki JBL Tune 500BT Black widok od przodu
ikona

Lekka, składana konstrukcja wygodna w użyciu

Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek, wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą. Co więcej, składana konstrukcja słuchawek JBL TUNE 500BT pozwala zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.

 

Słuchawki JBL Tune 500BT Black kobieta zakładająca słuchawki
ikona

Połączenia wielopunktowe

Pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne. Dzięki słuchawkom JBL TUNE 500BT w łatwy sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twój telefon komórkowy – już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

 

Słuchawki JBL Tune 500BT Black kobieta z słuchawkami na szyi
ikona

16 godzin pracy na baterii

JBL TUNE 500BT to doskonałe połączenie wygody użytkowania i łączności Bluetooth. Jednocześnie słuchawki pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE 500BT są dostępne w czterech atrakcyjnych kolorach i posiadają nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.

 

Słuchawki JBL Tune 500BT Black mężczyzna z słuchawkami na uszach

Opis
Producent PR JBL
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Komunikacja Bezprzewodowa, Bluetooth
Kolor czarny
Gwarancja 24 miesiące
Waga 115 g
Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 KHz

Złącze USB
To Top