Słuchawki przewodowe Samsung czarne ze złączem jack 3.5mm EO-IA500BBEGWW · ORLEN VITAY

Słuchawki przewodowe Samsung czarne ze złączem jack 3.5mm EO-IA500BBEGWW

Ocena:
86 % of 100
Dostępne wkrótce
Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW otwierają wielowymiarowy świat dźwięku z czystym i zrównoważonym dźwiękiem. Są wyposażone w 2-drożny głośnik i oferują bogaty dźwięk, który jest odtwarzany wyraźnie i zrównoważony. Koordynowane przez ekspertów dźwięku z AKG, możesz cieszyć się profesjonalnym dźwiękiem ze słuchawkami Type-C firmy Samsung.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW czarny

ikona

Dostrojony dźwięk

Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW czarny otwierają wielowymiarowy świat dźwięku z czystym i zrównoważonym dźwiękiem. Są wyposażone w 2-drożny głośnik i oferują bogaty dźwięk, który jest odtwarzany wyraźnie i zrównoważony. Koordynowane przez ekspertów dźwięku z AKG, możesz cieszyć się profesjonalnym dźwiękiem ze słuchawkami Type-C firmy Samsung.

 

Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW czarny stylowy wygląd
ikona

Ciesz się relaksującą i wygodną muzyką

Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW czarny są wykonane z lekkich materiałów i zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie przylegały do ​​uszu. Abyś mógł zakończyć dzień swoją muzyką - po prostu wybierz odpowiedni rozmiar z dołączonych zatyczek do uszu, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie. Ponadto słuchawki mają kabel materiałowy, dzięki czemu nie łatwo wiążą się w kieszeni.

 

Słuchawki Samsung EO-IA500BBEGWW czarny rozmiary zatyczek do uszu
Opis
Producent PR Samsung
Mikrofon Tak
Aktywna redukcja szumów Nie
Regulacja głośności Na słuchawce
Zasięg działania/długość przewodu 1,2 m
Komunikacja Przewodowa
Kolor czarny
Gwarancja 24 miesiące
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Złącze Jack 3,5mm
To Top