Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH z czujnikiem zewn. · ORLEN VITAY

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH z czujnikiem zewn.

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała

ikona

Bądź z pogodą na bieżąco!

Dzięki małej, przenośnej stacji pogodowej Blaupunkt WS10WH białej, będziesz zawsze na bieżąco z temperaturą i wilgotnością panującą w Twoim mieszkaniu, biurze, czy gabinecie. Dołączony bezprzewodowy czujnik zadba o informacje na temat warunków termicznych na zewnątrz, a graficzna prognoza pogody podpowie jaka będzie aura w najbliższych godzinach. Dostępne wskazania trendów temperatury i wilgotności pozwalają monitorować zmiany termiczne w najbliższym otoczeniu. Dzięki zasilaniu bateryjnemu stację pogodową można umieścić w dowolnym miejscu. WS10WH posiada wbudowany czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczenia, w którym jest zaaplikowana. Dodatkowy, dołączony do zestawu, bezprzewodowy czujnik może dokonywać pomiarów na zewnątrz lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dane dotyczące pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności, są na bieżąco aktualizowane i wyświetlane na wyświetlaczu LCD, wbudowanym w stację pogodową. Dodatkowo urządzenie posiada pamięć pomiarów najniższych i najwyższych wartości, zarówno temperatury, jak i wilgotności, które resetują się automatycznie podczas rozpoczęcia się kolejnej doby. Wartości temperatury mogą być wyświetlane w stopniach Celsjusza lub stopniach Farenheita.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała widok na panoramę miasta
ikona

Poznaj trendy panujące w Twoim domu…oczywiście trendy pogodowe

Oprócz odczytu temperatury i wilgotności dostępne są wskaźniki trendów tychże parametrów. Pojawiające się na ekranie strzałki sygnalizują jak w przeciągu ostatniej godziny zmieniały się zmierzone wartości. Strzałka uniesiona w górę oznacza, że dany parametr zwiększył swoją wartość, strzałka w dół sygnalizuje zmniejszenie wartości danego parametru, a strzałka pozioma oznacza, że dana wartość nie zmieniła się. Na wyświetlaczu stacji pogodowej Blaupunkt WS10WH białej dostępna jest również graficzna prognoza pogody na następne 12-24 godziny. Należy pamiętać, że prognoza ta jest obliczana na podstawie wahań temperatury i wilgotności i ma ograniczoną dokładność, jednak jest ona przydatnym narzędziem do estymowania warunków pogodowych na najbliższe godziny w konkretnym miejscu. W zależności od panujących warunków dostępne są piktogramy prognozujące pogodę słoneczną, częściowe zachmurzenie, zachmurzenie, deszcz lub śnieg.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała stacja pogody na tle kuchni
ikona

Czy będzie trzeba skrobać szyby w aucie?

Na to pytanie poznasz odpowiedź zanim wyjdziesz z domu, ponieważ stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała posiada również wskaźnik punktu zamarzania. W chwili, gdy zmierzona temperatura zewnętrzna osiągnie graniczną, niską wartość, urządzenie wyemituje sygnał dźwiękowy, a na wyświetlaczu pojawi się odpowiedni symbol graficzny. Gdy temperatura wzrośnie, wskaźnik punktu zamarzania wyłączy się automatycznie. Na ekranie LCD dostępny jest również zegar, który może wyświetlać aktualną godzinę w formacie zarówno 12-, jak i 24-godzinnym. Dzięki temu stacja pełni również funkcję przydatnego zegarka.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała widok stacji pogodowej przodu i czujnika od przodu
ikona

Postawić czy zawiesić?

Zrób tak, jak Tobie pasuje najbardziej. Obudowa stacji została tak zaprojektowana, że całe urządzenie można postawić na stole, biurku, parapecie, jak również zawiesić na ścianie, ponieważ w tylnej jej części dostępny jest otwór na haczyk. Dołączony w zestawie czujnik bezprzewodowy również ma możliwość zarówno postawienia, jak i powieszenia. Należy pamiętać, aby czujnik umieścić w miejscu osłoniętym od wiatru i deszczu oraz zacienionym, bez bezpośredniego działania promieni słonecznych, które mogą niekorzystnie wpływać na odczyt wartości temperatury i wilgotności. Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała zasilana jest za pomocą dostarczonych w zestawie dwóch baterii typu AAA, a czujnik bezprzewodowy dwiema bateriami typu AA, które również są w komplecie. Dzięki zasilaniu bateryjnemu, urządzenie można łatwo przenosić i użytkować w różnych miejscach – w domu, w garażu, na działce lub w jakiejkolwiek innej lokalizacji, w której będzie potrzebna.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS10WH biała widok stacji pogodowej i czujnika na tle pokoju
Opis
Producent Blaupunkt
Łączność Bezprzewodowa
Gwarancja GWR 24 miesiące
Funkcje FU higrometr
Zasilanie ZA Bateryjne
To Top