Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH z czujnikiem zewn. · ORLEN VITAY

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH z czujnikiem zewn.

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH biała

ikona

Zanim wyjdziesz z domu, sprawdź jaka aura na Ciebie czeka

WS15WH to przenośna stacja pogodowa, która poinformuje Cię o temperaturze i wilgotności panującej na zewnątrz, dzięki czemu będziesz mógł się odpowiednio ubrać, wychodząc z domu. Jeśli natomiast w nim zostajesz, to stacja również podpowie Ci jakie warunki panują wewnątrz. Zegar z kalendarzem oraz graficzna prognoza pogody również będą przydatne każdego dnia. Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH posiada wbudowany czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczenia, w którym jest zaaplikowana. Dodatkowy, dołączony do zestawu, bezprzewodowy czujnik może dokonywać pomiarów na zewnątrz lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dane dotyczące pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności, są na bieżąco aktualizowane i wyświetlane na wyświetlaczu LCD, wbudowanym w stację pogodową. Dodatkowo urządzenie posiada pamięć pomiarów najniższych i najwyższych wartości zarówno temperatury, jak i wilgotności, które resetują się automatycznie podczas rozpoczęcia się kolejnej doby. Wartości temperatury mogą być wyświetlane w stopniach Celsjusza lub stopniach Farenheita.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH widok na panoramę miasta
ikona

Pomiary z jednego czujnika to za mało?

Nie ma problemu. Stacja obsługuje do trzech czujników zewnętrznych, tak więc do dołączonego do zestawu sensora, możesz dokupić dodatkowe dwa opcjonalne czujniki Blaupunkt ACC20WS, ustawić je na odpowiednich kanałach (czujniki posiadają 3 kanały, przełączane manualnie), tak aby sygnały wzajemnie się nie zakłócały i zaaplikować je gdzie tylko chcesz. Potrzebujesz monitorować temperaturę i wilgotność w sypialni, garażu lub przydomowej spiżarni – nic prostszego, pozostaw tam czujnik, a wartości pomiarów odczytasz na ekranie stacji pogodowej Blaupunkt WS15WH. Dzięki wbudowanym w opcjonalne czujniki ACC20WS wyświetlaczom LCD wartość temperatury i wilgotności sprawdzisz też tam, gdzie je postawisz. Oprócz odczytu temperatury wewnętrznej i zewnętrznej dostępne są wskaźniki trendów tychże parametrów. Pojawiające się na ekranie strzałki sygnalizują jak w przeciągu ostatniej godziny zmieniały się zmierzone wartości. Strzałka uniesiona w górę oznacza, że dany parametr zwiększył swoją wartość, strzałka w dół sygnalizuje zmniejszenie wartości danego parametru, a strzałka pozioma oznacza, że dana wartość nie zmieniła się.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH stacja pogodowa i czujnik widoczne od przodu
ikona

Nie musisz czekać na prognozę pogody – wystarczy zerknąć na stację!

Na wyświetlaczu stacji pogodowej Blaupunkt WS15WH dostępna jest również graficzna prognoza pogody na następne 12-24-godziny. Należy pamiętać, że prognoza ta jest obliczana na podstawie wahań temperatury i wilgotności i ma ograniczoną dokładność, jednak jest ona przydatnym narzędziem do estymowania warunków pogodowych na najbliższe godziny w konkretnym miejscu. W zależności od panujących warunków dostępne są piktogramy prognozujące pogodę słoneczną, częściowe zachmurzenie, zachmurzenie, deszcz lub śnieg. Stacja pogodowa WS15WH posiada wyświetlacz LCD o wymiarach 61×93 mm z możliwością podświetlenia. Ze względu na oszczędność baterii wyświetlacz pozostaje wygaszony, ale gdy potrzebujesz go podświetlić, wystarczy nacisnąć przycisk w górnej części obudowy i następuje pomarańczowa jasność, a Ty widzisz wszystko lepiej.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH stacja pogodowa i czujnik od frontu na tle pokoju
ikona

Halo! Pobudka!

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH posiada też funkcję alarmu, więc jeśli potrzebujesz wcześniej wstać, po prostu ustaw godzinę, o której chcesz, aby włączył się alarm i śpij spokojnie. Alarm włączy się automatycznie, a jeśli będziesz chciał pospać jeszcze chwilę dłużej, włącz funkcję drzemki, a alarm włączy się ponownie za 5 minut. Alarm realizowany jest za pomocą sygnału dźwiękowego, który trwa przez 2 minuty – to wystarczająco długo, aby obudzić nawet największego śpiocha. Alarmu możesz również używać nie tylko do pobudki – możesz traktować go jako przypomnienie o jakiś ważnych wydarzeniach w ciągu dnia, których nie chcesz przegapić. Na ekranie LCD dostępny jest również zegar, który może wyświetlać aktualną godzinę w formacie zarówno 12, jak i 24-godzinnym. Dzięki temu stacja pełni również funkcję przydatnego zegarka. Obok zegara dostępny jest też kalendarz, który poinformuje Cię o tym, który aktualnie jest dzień miesiąca i jaki jest dzień tygodnia. Nazwy dni tygodnia dostępne są w siedmiu językach (DE, EN, FR, IT, SP, DU i DA) i mogą być zmienione podczas ustawiania kalendarza.

 

Stacja pogodowa Blaupunkt WS15WH widoczna od tyłu
Opis
Producent Blaupunkt
Łączność Bezprzewodowa
Wymagania systemowe Nie dotyczy
Gwarancja GWR 24 miesiące
Funkcje FU budzik
Zasilanie ZA Bateryjne
To Top