Telewizor Samsung QE55Q67AAU · ORLEN VITAY

Telewizor Samsung QE55Q67AAU

Ocena:
86 % of 100
Dostępne wkrótce
Procesor Quantum 4K Lite. Osiągnij pełną moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite zastosowanym w telewizorze Samsung Q67A QLED QE55Q67A, który inteligentnie dostosowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55" 4K Smart TV (2021)

ikona

Procesor 4K w jeszcze szybszym i bardziej inteligentnym wydaniu

Procesor Quantum 4K Lite. Osiągnij pełną moc wrażeń z nowym procesorem Quantum 4K Lite zastosowanym w telewizorze Samsung Q67A QLED QE55Q67A, który inteligentnie dostosowuje dźwięk do warunków oglądania i dopełnia doświadczenia skalując Twoje ulubione treści do rozdzielczości 4K.

* Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.


Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) widok od góry na wizualizację procesora
ikona

Miliard perfekcyjnych odcieni kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot w Samsung Q67A QLED QE55Q67A wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

Dual LED. Innowacyjna technologia podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Quantum HDR. Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i barwami, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR.

*100% Natężenie Kolorów odtwarzanych treści, zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE
* Wartość funkcji Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.


Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) widok od przodu na ekran wizualizacja natężenia kolorów
ikona

Kinowa jakość brzmienia

Dźwięk Podążający za Obiektem Lite. Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wbudowany w Samsung Q67A QLED QE55Q67A system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Funkcja Adaptacji Dźwięku. Ciesz się brzmieniem idealnie dopasowanym do tego, co aktualnie oglądasz, dzięki inteligentnej analizie scen dźwiękowych, która optymalizuje dźwięk w czasie rzeczywistym, zapewniając Ci zawsze najlepsze efekty dźwiękowe.

Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) wizualizacja rozchodzącego się dźwięku z głośników
ikona

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Q-Symphony. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora Samsung Q67A QLED QE55Q67A synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

* Funkcja Q-Symphony działa tylko z kompatybilnym soundbarem. Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara. Funkcja dostępna tylko dla wybranych soundbarów.


Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) widok pod kątem na telewizor i soundbar wizualizacja rochodzących się fal dźwiękowych
ikona

Smukły i elegancki design

Smukła i elegancka obudowa sprawia, że telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A harmonijnie wtapia się w otoczenie. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu.

*Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.


Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) widok na bok
ikona

Większy komfort gry

Ultra Szeroki Widok w Grach i Panel Gracza. Podręczny Panel Gracza w Samsung Q67A QLED QE55Q67A pozwoli Ci na błyskawiczne sprawdzanie liczby wyświetlanych klatek na sekundę (FPS) czy skalę input laga oraz wygodną zmianę ustawień funkcji dla graczy bez opuszczania gry. Lepsza widoczność w grach dzięki ultra szerokim proporcjom obrazu. Zobacz więcej i doświadczaj bardziej swoich ulubionych produkcji z Ultra Szerokim Widokiem w Grach dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, podobnie jak w ultra szerokich monitorach dla graczy.

Natychmiastowa reakcja na Twój każdy ruch. Zapomnij o opóźnieniach i rozmyciach ruchu. Ciesz się zawsze płynną rozgrywką w najlepszej formie dzięki Automatycznemu Trybowi Gry (ALLM), który optymalizuje ustawienia ekranu, pozwalając Ci na większą kontrolę przy niezauważalnych opóźnieniach wejściowych.

* UltraSzeroki Widok jest dostępny tylko dla gier komputerowych ze wsparciem dla funkcji ultra szerokiego widoku. * Niektóre gry mogą nie obsługiwać tej funkcji lub jej obsługa może być ograniczona. * Zmiana rozdzielczości ekranu może wymagać użycia urządzenia zewnętrznego. * Funkcja niedostępna dla modelu Q60A 32".
* Niskie opóźnienie wejściowe mierzone jest na podstawie wewnętrznych warunków testowych i może ulec zmianie w zależności od ustawień gry lub określonych warunków.


Telewizor Samsung Q67A QLED QE55Q67A 55 4K Smart TV (2021) widok na ekran telewizora z przedstawionym interfejsem gry konsolowej
Opis
label F
Producent PR Samsung
Smart TV Tak
Wi-Fi Tak
Kolor Czarny
Rozdzielczość nominalna (w pikselach) 3840 x 2160 px
Proporcje obrazu 16:9
Format HD 4K UHD
Zakrzywiony ekran Nie
Obsługa obrazu 3D Nie
Częstotliwość odświeżania (rzeczywista / wirtualna) 50 Hz
Technologia podświetlania QLED
Złącza CI
Ilość złącz USB 2
Ilość złącz HDMI 3
Złącze PC Brak
Ilość złącz komponentowych Brak
Złącze antenowe Tak
Montaż na ścianie Tak; VESA 200x200
Waga netto 16.2 kg
Gwarancja GW 24 miesięcy
Przekątna 55"
Szerokość 123.21 cm
Wysokość 74.78 cm
Głębokość 22.88 cm
Głośniki Tak
To Top