Telewizor Samsung QE55Q77AAT · ORLEN VITAY

Telewizor Samsung QE55Q77AAT

Dostępne wkrótce
Telewizor Samsung QE55Q77A posiada innowacyjna technologię podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia, zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści. Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić z telewizorem Samsung QE55Q77A. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'

ikona

Głębia kolorów dzięki zastosowaniu dwóch barw podświetlenia LED

Telewizor Samsung QE55Q77A posiada innowacyjna technologię podświetlania Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia, zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'lekko bokiem
ikona

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić z telewizorem Samsung QE55Q77A. Dzięki technologii głębokiego uczenia Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'zdjęcie procesora
ikona

Miliard perfekcyjnych odcieni kolorów

Telewizor Samsung QE55Q77A pomoże Ci odkryć barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności. Doświadczaj więcej szczegółów z głębią kontrastu i barwami, od których trudno oderwać wzrok. Wejdź na nowy poziom oglądania dzięki Quantum HDR.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'obraz w HDR
ikona

Komfortowe oglądanie z każdego miejsca w salonie

Komfortowe oglądanie obrazu pod kątem podczas seansów kinowych czy relacji sportowych w większym gronie. Już nie musisz siedzieć prostopadle do telewizora Samsung QE55Q77A żeby cieszyć się oglądana treścią.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'ekrany rozmieszczone pod różnym kątem
ikona

Kinowa jakość brzmienia

Doświadczaj brzmień o kinowej jakości z technologią Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wbudowany system głośników (2.0) dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora Samsung QE55Q77A synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'fale wody wypływające z tv
ikona

Optymalizacja dźwięku do rodzaju pomieszczenia

Ciesz się zoptymalizowanym dźwiękiem, który dostosowuje się do Twojego otoczenia. Bez względu na to, gdzie umieścisz swój telewizor Samsung QE55Q77A, zawsze możesz doświadczać doskonałego brzmienia. Na podstawie analizy swojego otoczenia, telewzior wygeneruje dźwięk perfekcyjnie dopasowany do Twojej przestrzeni.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'w scenerii domu
ikona

Perfekcyjny obraz w zmieniających się warunkach

Pora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia dzięki telewizorowi Samsung QE55Q77A. Funkcja Adaptacji Obrazu cały czas reaguje na panujące dookoła Ciebie warunki i automatycznie reguluje jasność, a Ty możesz cieszyć się niezmiennie perfekcyjnym obrazem.

Telewizor Samsung QE55Q77A QLED 55'w scenerii domu porównanie noc dzień
Opis
label F
Producent PR Samsung
Smart TV Tak
Wi-Fi Tak
Kolor Czarny
Przekątna 55"
Rozdzielczość nominalna (w pikselach) 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:6
Format HD 4K UHD
Zakrzywiony ekran Nie
Obsługa obrazu 3D Nie
PIP [Obraz w obrazie] Tak
Częstotliwość odświeżania (rzeczywista / wirtualna) 120 Hz
Technologia podświetlania QLED
Głośniki Tak
Złącza CI
Ilość złącz USB 2
Ilość złącz HDMI 4
Złącze PC Brak
Ilość złącz komponentowych Brak
Złącze antenowe Tak
Montaż na ścianie VESA 200x200
Waga netto 17.80 kg
Szerokość 1232.9 mm
Wysokość 774.6 mm
Głębokość 246.5 mm
Gwarancja GW 24 miesięcy
Standardy dźwięku Dolby Digital Plus
To Top