Toster Severin AT2510 · ORLEN VITAY

Toster Severin AT2510

Ocena:
97 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
199,00 zł lub 39 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Toster AT2510 firmy SEVERIN zamienia proste pieczywo w idealne tosty lub w idealne bajgle. Jedna strona ciepła, druga chrupiąca – najsmaczniejsze bajgle w amerykańskim stylu powstają dzięki zintegrowanej, energooszczędnej funkcji opiekania bajgli.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Toster Severin AT2510

ikona

Idealne tosty

Dobrze zrumienione, równomiernie opieczone i do tego w indywidualnie dostosowanym stopniu: toster AT2510 firmy SEVERIN zamienia proste pieczywo w idealne tosty – lub w idealne bajgle. Jedna strona ciepła, druga chrupiąca – najsmaczniejsze bajgle w amerykańskim stylu powstają dzięki zintegrowanej, energooszczędnej funkcji opiekania bajgli.

 

Toster Severin AT2510 front
ikona

Doskonałe rezultaty

Toster Severin AT2510 wyposażony jest w duże komory do opiekania i posiada zintegrowaną nasadkę na bułki, idealne na 4 kromki tostów XXL, kromki chleba, bułki lub bajgle. Zintegrowana funkcja opiekania bajgli umożliwia jednostronne i energooszczędne opiekanie, wysokiej jakości obudowa wykonana w całości ze stali nierdzewnej.

 

Toster Severin AT2510 od góry
ikona

Kompaktowa konstrukcja

Toster SEVERIN AT2510 nie tylko przyciąga wzrok w kuchni, ale także zapewnia doskonałe rezultaty. Pomimo kompaktowej konstrukcji nawet duże kromki pieczywa zostaną idealnie opieczone dzięki komorom XXL, a centrowanie kromek zapewnia doskonałe zrumienienie za każdym razem.

 

Toster Severin AT2510 z bułkami
ikona

Wiele funkcji, wiele możliwości

Przyciski rozmrażania, podgrzewania i zwalniania oraz 7 regulowanych poziomów opiekania zapewniają indywidualne dostosowanie do każdego gustu. Taca na okruchy otwierana na przycisk dopełnia projekt i umożliwia łatwe czyszczenie. Toster jest również wyposażony w zintegrowaną nasadkę do opiekania, która ułatwia przygotowanie bułek.

 

Toster Severin AT2510 tacka na okruchy
Opis
Producent PR Severin
Moc Power 800 W
Ilość tostów 2 kromki
Kolor Color Srebrny
Gwarancja 24 miesięcy
Popularne w kategorii Tostery
To Top