Trenażer eliptyczny Planet · ORLEN VITAY

Trenażer eliptyczny Planet

Czasowo niedostępne
Biały orbiterek eliptyczny Spokey Planet pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest wyposażony w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 7 kg, posiada duży wyświetlacz, z którym można monitorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Orbiterek eliptyczny Spokey Planet Biały

ikona

Trenażer eliptyczny Planet

Biały orbiterek eliptyczny Spokey Planet pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest wyposażony w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 7 kg, posiada duży wyświetlacz, z którym można monitorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls. Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu. Pozwala ćwiczyć niemal całe ciało, a do tego jest niezwykle łatwy w obsłudze. Podczas treningu na orbitreku pracują górne i dolne mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej oraz ręce. To bardzo wygodna i prosta droga do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń.

Orbiterek eliptyczny Spokey Planet Biały z boku
ikona

Ćwicz tak, jak lubisz!

Biały orbiterek eliptyczny Spokey Planet pozwala cwiczyć jak pragniesz i podpowiadax` jak najlepiej wykorzystać swój czas i ćwiczyć w trakcie oglądania ulubionego serialu oraz jednocześnie szukasz sprzętu, który pozwoli na intensywny trening w domu skutkujący szybkimi efektami w postaci poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, orbitrek Spokey PLANET jest stworzony dla Ciebie! To sprzęt, z którym ćwiczysz kiedy tylko masz ochotę i jak chcesz. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zapewnia płynną pracę orbitreka. Liczba poziomów (8 stopni) pozwala natomiast na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, indywidualnych potrzeb czy planu treningowego. 5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 7 kg, co sprawia, że trening jest bardziej efektywny i komfortowy.

Orbiterek eliptyczny Spokey Planet Biały z boku
ikona

Efektywny trening domowy z pasją

Ćwiczenia na białym orbiterku eliptycznym Spokey Planet odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy. Dzięki temu korzystać z niego mogą zarówno miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby w trakcie rehabilitacji. To idealny wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu lub na wypełnionej po brzegi siłowni. Spokey Planet został wyposażony w duży monitor LCD, który pozwala śledzić czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity, a także puls dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym.

Orbiterek eliptyczny Spokey Planet Biały z boku
ikona

Klasyczny design, który wpasuje się w każde wnętrze

Biały orbiterek eliptyczny Spokey Planet przygotowany został z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i dobrą formę, ceniąc równocześnie wysoką jakość wykonania i elegancki wygląd. To propozycja dla wszystkich, którzy marzą o swojej własnej, indywidualnej siłowni. Z nim każdy trening stanie się przyjemnością.

Orbiterek eliptyczny Spokey Planet Biały z boku wraz z dodatkową górną częścią urządzenia
Opis
Producent PR Spokey
Ćwiczone partie mięśni ĆPM Łydki, Nogi, Plecy, Pośladki, Ręce, Uda
Maksymalna waga użytkownika MWU 120 kg
Regulacja oporu RO Tak
Regulowany kąt kierownicy RKK Nie
Rodzaj oporu RO magnetyczny
Waga koła zamachowego WKZ 5 kg
Waga urządzenia WU 25 kg
Wymiary WM 58 cm x 152 cm x 120 cm
Rolki transportowe RT Tak
Pomiar pulsu PP Tak
Funkcje komputera FK Czas, Prędkość, Przebyty dystans, Spalane kalorie
Rodzaj napędu RN Napęd tylny
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top