Uchwyt samochodowy do telefonu G650 · ORLEN VITAY

Uchwyt samochodowy do telefonu G650

Dostępne wkrótce
Xblitz G650 Pro jest samochodowym uchwytem na telefon wyposażony w ładowarkę indukcyjną, który pasuje do każdego samochodu. Dzięki zastosowaniu silnej, pokrytej warstwą żelową przyssawki, urządzenie można zamontować na każdej płaskiej powierzchni.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 PRO Czarny

ikona

Uchwyt z funkcją ładowania indukcyjnym

Xblitz G650 Pro jest samochodowym uchwytem na telefon wyposażony w ładowarkę indukcyjną, który pasuje do każdego samochodu. Dzięki zastosowaniu silnej, pokrytej warstwą żelową przyssawki, urządzenie można zamontować na każdej płaskiej powierzchni. Niezależnie, czy chcesz przymocować ją do gładkiej powierzchni przedniej szyby czy porowatej deski rozdzielczej pojazdu – uchwyt Xblitz G650 Pro będzie trzymał się mocno i stabilnie.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 PRO Czarny ładująca telefon
ikona

Nowoczesna technologia

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 Pro jest mały i dyskretny, dzięki czemu idealnie wkomponuje się we wnętrze Twojego samochodu. Mimo małego rozmiaru zastosowaliśmy w nim najnowocześniejsze technologie. Po podłączeniu do niego przewodu USB typu C, pozwala on indukcyjnie ładować umieszczony w nim telefon. Dolna część uchwytu zaś została tak wyprofilowana, by umożliwić podłączenie przewodu to aparatu, który nie posiada możliwości ładowania bezprzewodowego. Uchwyt Xblitz G650 Pro został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Dodatkowo, uchwyt na telefon do samochodu Xblitz G650 Pro posiada czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu umieszczenie w nim urządzenia jest łatwe i przyjemne.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 PRO Czarny zamontowany w samochodzie
ikona

Uniwersalność

Położenie telefonu w uchwycie samochodowym Xblitz G650 Pro można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Plastikowe ramię uchwytu można regulować w trzech miejscach, zaś głowica utrzymująca telefon może zostać przechylona na osi lewo-prawo lub góra-dół. Z uchwytem samochodowym Xblitz G650, ekran Twojego telefonu zawsze może być w zasięgu Twojego wzroku, dzięki czemu możesz wygodnie korzystać np. z aplikacji nawigacji satelitarnej. Dzięki możliwości ustawienia dolnej części uchwytu samochodowego Xblitz G650, jest on w stanie utrzymać każdy smartfon, duży czy mały. Nie musisz z linijką mierzyć swojego aparatu telefonicznego i przejmować się tym, czy nasze urządzenie będzie odpowiednie dla Twojego samochodu lub telefonu – ponieważ z całą pewnością będzie. Korzystaj wygodnie z aplikacji telefonicznych poprawiających Twój komfort jazdy z uchwytem samochodowym Xblitz G650.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 PRO Czarny na tle deski rozdzielczej w samochodzie
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj RDA Uchwyt
Kompatybilność KP Uniwersalny
Kolor Color Czarny
Gwarancja GW 24 miesięcy
To Top