Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 do kratki szary · ORLEN VITAY

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 do kratki szary

Czasowo niedostępne
Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 jest kompatybilny z większością rodzajów kratek wentylacyjnych i obsługuje smartfony o przekątnej 4,7-7″.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 Szary

ikona

Uchwyt samochodowy na telefon UGREEN LP274

Często korzystasz z nawigacji? A może po prostu lubisz mieć telefon zawsze w zasięgu ręki - również podczas podróży? Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 z pewnością Ci się przyda! Jest kompatybilny z większością rodzajów kratek wentylacyjnych i obsługuje smartfony o przekątnej 4,7-7″. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji zapewni im stabilność i bezpieczeństwo nawet na wyboistej drodze. Automatyczna blokada sprawia, że korzystanie z uchwytu jest bajecznie proste i komfortowe.

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na uchwyt pod skosem w lewo na tle dwóch samochodów
ikona

Wygodna obsługa jedną ręką

To praktyczne akcesorium z łatwością obsłużysz jedną ręką. Kiedy umieścisz w nim telefon, samoistnie się zablokuje, aby zapewnić mu niezbędną stabilność. Chcesz wyjąć smartfona z uchwytu samochodowego UGREEN LP274? Żaden problem! Mechanizm odblokuje się automatycznie, oszczędzając Ci wysiłku. Wszystko to sprawia, że używanie produktu jest proste i wygodne - z UGREEN zawsze będziesz mieć komfortowy dostęp do swojego telefonu.

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na grafikę wizualizującą działanie uchwytu
ikona

Kompatybilny z różnymi rodzajami kratek

Nie wiesz, czy uchwyt samochodowy UGREEN LP274 będzie pasował do kratki wentylacyjnej w Twoim samochodzie? Bez obaw! Produkt wyróżnia się szeroką kompatybilnością, z powodzeniem wykorzystasz go zatem w swoim pojeździe. Akcesorium pasuje do większości poziomych, pionowych oraz okrągłych kratek, a dzięki doskonale przemyślanej konstrukcji pewnie pozostaje we właściwym miejscu, nie wyślizguje się i nie wypada.

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na uchwyt zamontowany na kratce wentylacyjnej z umieszczonym w nim telefonem pod skosem w lewo
ikona

Niezawodna stabilność w każdej sytuacji

Progi zwalniające, dziury, wyboje - nieważne w jakim stanie jest droga, po której jedziesz, uchwyt marki UGREEN zawsze utrzyma Twojego smartfona. Regulowane mocowanie umożliwia stabilny montaż akcesorium na kratce wentylacyjnej. Dzięki antypoślizgowym elementom nie musisz się obawiać, że telefon spadnie i się zniszczy. To jednak nie wszystko! Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 został wyposażony w specjalne przedłużenie, które zapewnia mu podwójną stabilność i znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na uchwyt zamontowany na kratce wentylacyjnej z umieszczonym w nim telefonem pod skosem w prawo
ikona

Zamontuj swój telefon tak, jak chcesz

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 pasuje do większości popularnych modeli telefonów. Obsłuży urządzenia o przekątnej 4,7-7″. Jest kompatybilny ze smartfonami o maksymalnej szerokości 87 mm i grubości do 11 mm. Przekonaj się, że doskonale sprawdzi się również w połączeniu z Twoim telefonem! Używając go, możesz też dostosować pozycję smartfona do swoich potrzeb i przyzwyczajeń - pozwala na to obrotowa konstrukcja uchwytu.

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na element odpowiadający za obrotową konstrukcję uchwytu
ikona

Zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie użytkowania

Twój telefon rozładował się podczas długiej podróży? Widzisz, że jego akumulator jest bliski wyczerpania, a nie chcesz stracić kontaktu ze znajomymi? A może słuchasz muzyki podczas jazdy i zależy Ci na możliwości swobodnej regulacji głośności? Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Został zaprojektowany w taki sposób, aby nie zasłaniać portu ładowania i najważniejszych przycisków. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby w dowolnym momencie naładować smartfona lub ściszyć muzykę!

 

Uchwyt samochodowy UGREEN LP274 widok na telefon od frontu
Opis
Producent PR URGREEN
Montaż Kratka wentylacyjna
Rozstaw ramion Maksymalna szerokość telefonu: 87 mm, maksymalna grubość telefonu: 11 mm
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Kolor: szary
Kompatybilność Telefony o przekątnej 4,7-7″
To Top