Pilarka elektryczna Stiga CS 118c 14"

Czasowo niedostępne
Pilarka elektryczna Stiga CS 118c 14". Moc 1,8 kW Jeśli chodzi o przycinanie w ogrodzie i usuwanie twardych gałęzi, pilarka elektryczna Stiga CS 118c sprawia, że jest to niezwykle łatwa praca dzięki mocnemu silnikowi 1,8 kW oraz najwyższej jakości prowadnicy 35 cm i łańcuchowi. Pilarka posiada silnik szczotkowy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Pilarka elektryczna Stiga CS 118c 14"

ikona

Moc 1,8 kW

Jeśli chodzi o przycinanie w ogrodzie i usuwanie twardych gałęzi, pilarka elektryczna Stiga CS 118c sprawia, że jest to niezwykle łatwa praca dzięki mocnemu silnikowi 1,8 kW oraz najwyższej jakości prowadnicy 35 cm i łańcuchowi. Pilarka posiada silnik szczotkowy.

 

Pilarka elektryczna Stiga CS 118c od boku
ikona

Pełne bezpieczeństwo

Dla pełnego bezpieczeństwa ręczny hamulec łańcucha pilarki elektrycznej Stiga CS 118c przestaje działać w ułamku sekundy - i automatycznie zwalnia hamulec łańcucha podczas silnego odbicia. Dzięki temu korzystanie z urządzenia jest tak bezpieczne, jak to tylko możliwe.

 

Pilarka elektryczna Stiga CS 118c od boku
ikona

Łatwa obsługa

Pilarka elektryczna Stiga CS 118c jest łatwa w obsłudze dzięki wygodnej automatycznej pompie oleju i łatwo dostępnemu okienku poziomu oleju. Za pomocą bocznej śruby można szybko wyregulować łańcuch do odpowiedniego napięcia. Chcąc rozpocząć pracę wystarczy podłączyć do prądu, włączyć i gotowe!

 

Pilarka elektryczna Stiga CS 118c pod skosem w lewo
ikona

Waga 5,4 kg

Ręczna blokada łańcucha chroni przed odbiciami. Pilarka elektryczna Stiga CS 118c posiada wygodną automatyczną pompę oleju. Dzięki czytelnemu okienku poziomu oleju możesz mieć jego ilość pod kontrolą. Waga urządzenia wynosi 5,4 kg. Urządzenia marki Stiga spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania!

 

Pilarka elektryczna Stiga CS 118 zbliżenie na prowadnicę pilarki
Opis
Producent PRD Stiga
Moc MC 1.8 kW
Automatyczne smarowanie łańcucha ASM Tak
Automatyczny hamulec ATH Nie
Długość prowadnicy DGP 35 cm
Grubość łańcucha GBN 3/8" .050"
Poziom hałasu PZM 107 dB
Podziałka łańcucha PDN 3/8
Zbiornik oleju ZBL 0.18 l
Typ silnika TPS Szczotkowy
Wymiary WMR 790 x 270 x 220 mm
Waga WG 5.4 kg
Kolor KLR czarno-żółty
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top