Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER 18V + akcesoria + walizka · ORLEN VITAY

Wiertarko-wkrętarka BLACK&DECKER 18V + akcesoria + walizka

Czasowo niedostępne
Wiertarko-wkrętarka BlackDecker BDCDC18BAFC-QW, na której możesz polegać jest niezbędnym elementem w zestawie narzędzi dla każdego majsterkowicza. Zapewnia prędkość, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac wiertarskich i wkrętarskich w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wiertarko-wkrętarka BlackDecker BDCDC18BAFC-QW 18V + akcesoria + walizka

ikona

Dla każdego majsterkowicza

Wiertarko-wkrętarka BlackDecker BDCDC18BAFC-QW, na której możesz polegać jest niezbędnym elementem w zestawie narzędzi dla każdego majsterkowicza. Akumulatorowa wkrętarka BDCDC18BAFC-QW 18 V od BLACK+DECKER zapewnia prędkość, wysoki moment obrotowy i czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora odpowiedni do prac wiertarskich i wkrętarskich w różnych materiałach, takich jak drewno, metal czy tworzywa sztuczne. 11-pozycyjne sprzęgło i 2-biegowa płynna regulacja prędkości obrotowej zapewnia wydajne wiercenie i wkręcanie z precyzją, podczas gdy kompaktowa i lekka konstrukcja gwarantuje komfort podczas pracy w miejscach trudno dostępnych. Część rodziny BLACK+DECKER o napięciu 18V w technologii litowo-jonowej. Jeden system akumulatorowy, niekończące się możliwości.

Wiertarko-wkrętarka BlackDecker BDCDC18BAFC-QW urządzenie podczas pracy
Opis
Producent Black&Decker
Liczba akumulatorów 2 szt.
Rodzaj akumulatora Li-Ion
Napięcie akumulatora 18 V
Pojemność akumulatora 1.5 Ah
Ładowarka Tak
Udar Nie
Liczba biegów 2
Typ silnika Szczotkowy
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe akcesoria + walizka
To Top