Xblitz Zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 · ORLEN VITAY

Xblitz Zestaw głośnomówiący XBLITZ X600

Ocena:
89 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
119,00 zł lub 23 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Jedziesz do pracy? Na zakupy? A może wybierasz się na wakacje? Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy na wyposażeniu samochodu nie posiadają zestawu głośnomówiącego. Prosta instalacja i łatwa konfiguracja systemu w każdym samochodzie. Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth to niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy zaprojektowany w nowoczesnym stylu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth

ikona

Rozmawiaj bez barier

Jedziesz do pracy? Na zakupy? A może wybierasz się na wakacje? Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth to idealne rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy na wyposażeniu samochodu nie posiadają zestawu głośnomówiącego. Prosta instalacja i łatwa konfiguracja systemu w każdym samochodzie.

 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth z przodu
ikona

Nowoczesny design

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth to niewielkich rozmiarów głośnik bezprzewodowy zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Jego czarna obudowa wykonana jest z miłego w dotyku gumowanego tworzywa sztucznego. Na frontowej części znajdują się przyciski funkcyjne rozmów bezprzewodowych — w tym duże przyciski głośności, których można wygodnie używać bez odrywania wzroku od drogi.

 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth z boku
ikona

Prosta instalacja

Instalacja bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego XBLITZ X600 Professional Bluetooth została uproszczona do minimum. Wbudowany szeroki klips umożliwia montaż praktycznie w każdym miejscu Twojego samochodu. Jednak ze względu na wygodę kierowcy i bezpieczeństwo pasażerów najlepiej jest nasunąć go na osłonki przeciwsłoneczne po stronie kierowcy tak, aby był dla niego łatwo dostępny.

 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth leżący na tylnej obudowie
ikona

Wygodny w użyciu

Komunikacja zestawu bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego XBLITZ X600 Professional Bluetooth odbywa się za pomocą Bluetooth. Instalacja odbywa się tylko raz. Za każdym razem, gdy wsiądziesz do samochodu parowanie urządzenia z Twoim telefonem nastąpi automatycznie.

 

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący XBLITZ X600 Professional Bluetooth przycisk on
Opis
Producent PRD Xblitz
Zasięg 10 m
Łączność ŁC Bluetooth 4.1
Czas pracy CP do 10 godzin
Kolor Color czarny
Waga WG 89 g
Gwarancja 24 miesiące
To Top