XIAOMI Mi Smart Band 7 · ORLEN VITAY
- 8%

XIAOMI Mi Smart Band 7

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
229,00 zł lub 45 600 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM. Wyjątkowo duży wyświetlacz AMOLED opaski Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM zadebiutuje na Twoim nadgarstku, ułatwiając Ci odczyt i kontrolę nad sytuacją. Wszystko jest prezentowane w szczegółach o wysokiej rozdzielczości.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM

ikona

Wygląd

Wyjątkowo duży wyświetlacz AMOLED opaski Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM zadebiutuje na Twoim nadgarstku, ułatwiając Ci odczyt i kontrolę nad sytuacją. Wszystko jest prezentowane w szczegółach o wysokiej rozdzielczości. Co więcej, dzięki trybowi ciągłego podświetlenia możesz odczytywać datę i godzinę bez podnoszenia nadgarstka oraz używania palców. Każdy interfejs został przeprojektowany i ulepszony, tak aby najważniejsze informacje i liczby były widoczne na pierwszy rzut oka. Widgety są bardziej czytelne i dużo łatwiejsze w obsłudze. Bardziej zaawansowane renderowanie graficzne i płynniejsze efekty animacji pozwalają na uzyskanie ciekawszych tapet i motywów, jak również maksymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Twój ulubiony utwór z albumu może być zawsze włączony z trybem always-on-display.

 

Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM wygląd
ikona

Fitness

Zastanawiasz się, jak działa na Ciebie trening? Dzięki opcji Efekt Treningu sprawdzisz jak radzisz sobie w ćwiczeniach aerobowych i anaerobowych. Analizując pobór tlenu, nowa opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM pozwala na dostarczanie Ci bardziej szczegółowych informacji o Twoim treningu i wskaże, kiedy należy Ci się solidny odpoczynek. Szeroki wybór trybów sportowych pomaga śledzić spalone kalorie, zmiany tętna i oczywiście czas trwania treningu. Obsługa pływania w basenie, nurkowania z rurką oraz inteligentne rozpoznawanie 4 popularnych stylów pływania.

 

Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM fitness
ikona

Zdrowie

Nasycenie krwi tlenem (SpO₂) jest kluczowym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia człowieka, odzwierciedlającym poziom tlenu we krwi. Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM będzie wibrować, aby powiadomić Cię, jeśli saturacja krwi jest zbyt niska i chronić Cię przed niebezpiecznym niedotlenieniem, jak i potencjalną zwiększoną podatnością na niebezpieczne choroby i wirusy. Xiaomi Smart Band 7 śledzi Twoje tętno w czasie rzeczywistym przez cały dzień i dostarcza precyzyjnych informacji w postaci łatwych do odczytania wykresów. Opaska wibruje, aby powiadomić Cię, gdy Twoje tętno znajdzie się poza bezpieczną strefą. Opaska monitoruje Twój sen z uwagą i precyzją. W smartfonie znajdziesz szczegółowe statystyki dotyczące głębokiego snu, lekkiego snu i fazy REM, które pomogą Ci zrozumieć charakterystykę Twojego snu.

 

Opaska Xiaomi Mi Smart Band 7 5ATM zdrowie
Opis
Producent PR Xiaomi
GPS Nie
Rodzaj Smartband
Wodoszczelność 5 ATM
Czujnik tętna Tak
Stoper Tak
Timer Nie
Licznik kalorii Tak
Bateria 180 mAh
Szerokość 20.7 mm
Wysokość 46.5 mm
Grubość koperty 12.25 mm
Waga 13.5 g
Kolor paska / bransoletki Czarny
Kolor koperty Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Smartbandy
To Top