Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp · ORLEN VITAY

Zestaw siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp

W magazynie Wysyłamy w 24h
199,00 zł lub 39 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Idealna na camping, wędrówki czy survival. Siekiera X-series X7 doskonała do obróbki drewna o średnicy do 7 cm. Zestaw Fiskars siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp idealny na camping, wędrówki, survival i inne aktywności na świeżym powietrzu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Zestaw Fiskars siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp

ikona

Idealna na camping, wędrówki czy survival

Siekiera X-series X7 doskonała do obróbki drewna o średnicy do 7 cm. Zestaw Fiskars siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp idealny na camping, wędrówki, survival i inne aktywności na świeżym powietrzu.
Idealne wyważenie siekiery zapewnia bezpieczeństwo pracy bez ryzyka utraty kontroli nad narzędziem, ostrze szlifowane pod kątem 30°, specjalny wypukły profil ostrza gwarantuje wytrzymałość i łatwość rozłupywania drewna o różnych strukturach. Lekki i wytrzymały trzonek z tworzywa FiberComp™ zwiększa komfort pracy, wyjątkowo ostra głowica ze stali hartowanej ze specjalną, nieprzywieralną powłoką minimalizuje tarcie.
Trzonek mocowany metodą wtryskową bezpośrednio na głowicy dodatkowo wzmacnia konstrukcję siekiery, pewny i komfortowy chwyt dzięki uchwytowi z teksturowaną antypoślizgową powłoką, haczykowate zakończenie trzonka zapobiega wyślizgnięciu narzędzia podczas pracy. Ostrzałka Xsharp - ceramiczny wkład, obudowa z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. 2 w 1: ceramiczne kamienie szlifierskie doskonale ostrzą siekiery i noże, dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Zastosowany mechanizm oraz odpowiednie ułożenie kamieni zapewnia prawidłowy kąt ostrzenia, łatwa obsługa wymagająca wyłącznie dociśnięcia do części ostrzącej i przesuwania ostrza w przód i w tył. Bezpieczna podczas użytkowania, silikonowe nóżki zapobiegają przesuwaniu ostrzałki podczas ostrzenia. Łatwa do utrzymania w czystości, fiński design.

Zestaw Fiskars siekiera X-series X7 + ostrzałka Xsharp siekiera i ostrzałka
Opis
Producent PRD Fiskars
Rodzaj RDZ Zestaw siekiera X7 + ostrzałka
Przeznaczenie PRZ Na camping, wędrówki, survival i inne aktywności na świeżym powietrzu
Wykonanie WKN Ostrze ze stali hartowanej
Zawartość zestawu ZZW Siekiera i ostrzałka
Waga WG 640 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Siekiera: długość:: 35.5 cmTrzonek z tworzywa FiberComp™
To Top