Zmywarka Bosch SGS2HVW72E · ORLEN VITAY

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E

Czasowo niedostępne
Zmywarka Bosch SGS2HVW72E. Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E

ikona

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia idealnie suche

Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą idealnie czyste i suche. Dzięki temu nie ma konieczności ich dodatkowego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarką Bosch SGS2HVW72E!

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E pod skosem w prawo
ikona

Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma wiecej możliwości

Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarki Bosch SGS2HVW72E. To idealne miejsce na sztućce i małe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia większą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości!

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E - Szuflada Vario3
ikona

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza

System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic w zmywarce Bosch SGS2HVW72E, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E z przodu
ikona

Program Cichy 50°C

Program Cichy 50°C w zmywarce Bosch SGS2HVW72E pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E pod skosem w prawo
ikona

Koniec z wyciekami ze zmywarki

Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów. AquaStop zapewnia bezawaryjne działanie systemu ochrony przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Z AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż do końca eksploatacji zmywarki Bosch SGS2HVW72E. Ponadto innowacyjna technologia ActiveWater zapewniająca maksymalną wydajność oraz ekologiczne zmywanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E - woda
ikona

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy

Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę zmywarki Bosch SGS2HVW72E. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

 

Zmywarka Bosch SGS2HVW72E - Silnik EcoSilenceDrive
Opis
label E
Producent PR Bosch
Sterowanie SE Elektroniczne
Poziom hałasu PH 46 dB
Programy zmywania PZ Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, Cichy 50 °C
Pojemność PJ 13 kompletów naczyń
Klasa zmywania KZ A
Zużycie energii 94 kWh (zużycie na cykl)
Roczne zużycie wody RZW 9.5 l [zużycie wody na cykl]
Szerokość SZR 60 cm
Głębokość GŁ 60 cm
Wysokość WS 84.5 cm
Waga WG 53,7 kg
Kolor Color Biały
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe funkcje DF 3 funkcje dodatkowe: ExtraDry, HalfLoad, SpeedPerfect Plus, MachineCare
Informacje dodatkowe Długość kabla przyłączeniowego (cm): 175 cm
To Top