Zmywarka Bosch SGS2ITW12E · ORLEN VITAY

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E

Czasowo niedostępne
Zmywarka Bosch SGS2ITW12E. Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E

ikona

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia idealnie suche

Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą idealnie czyste i suche. Dzięki temu nie ma konieczności ich dodatkowego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarką Bosch SGS2ITW12E!

 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E - stos naczyń
ikona

Koniec z wyciekami ze zmywarki

Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów. AquaStop w zmywarce Bosch SGS2ITW12E zapewnia bezawaryjne działanie systemu ochrony przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Z AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż do końca eksploatacji zmywarki Bosch SGS2ITW12E. Ponadto innowacyjna technologia (ActiveWater) zapewniająca maksymalną wydajność oraz ekologiczne zmywanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E - woda
ikona

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy

Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę zmywarki Bosch SGS2ITW12E. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E - Silnik EcoSilenceDrive
ikona

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej

Asystent Dozowania w zmywarce Bosch SGS2ITW12E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E - wnętrze zmywarki
ikona

Program automatyczny - skuteczne zmywanie bez zgadywania

Program Auto w zmywarce Bosch SGS2ITW12E zapewnia optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co zapewnia skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Odpowiedni program dla różnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

 

Zmywarka Bosch SGS2ITW12E - schemst działania programu
Opis
label E
Producent PR Bosch
Sterowanie SE Elektroniczne
Poziom hałasu PH 48 dB
Programy zmywania PZ Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, Cichy 50 °C
Pojemność PJ 12 kompletów naczyń
Klasa zmywania KZ A
Zużycie energii 92 kWh (zużycie na cykl)
Roczne zużycie wody RZW 10.5l (zużycie wody na cykl)
Szerokość SZR 60 cm
Głębokość GŁ 60 cm
Wysokość WS 84.5 cm
Waga WG 45,8 kg
Kolor Color Biały
Gwarancja 24 miesiące
Dodatkowe funkcje DF ExtraDry, SpeedPerfect, Machine Care
Informacje dodatkowe Długość kabla przyłączeniowego (cm): 175 cm
To Top