Zmywarka Samsung DW60A8070BB · ORLEN VITAY

Zmywarka Samsung DW60A8070BB

Czasowo niedostępne
Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała. Zużywa mniej energii, czyści efektywniej Biała zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB zużywa mniej energii, ale wciąż skutecznie czyści brudne naczynia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała

ikona

Zużywa mniej energii, czyści efektywniej

Biała zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB zużywa mniej energii, ale wciąż skutecznie czyści brudne naczynia. Zgodnie z nowym europejskim systemem etykietowania energetycznego, który ma zostać wprowadzony w 2021 r., ma wysoką ocenę efektywności energetycznej z etykietami energetycznymi D/E*. Udowodniono zatem, że zużywa mniej energii, bez wpływu na wydajność prania lub poświęcanie funkcjonalności.

 

Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała klasa energetyczna
ikona

Wyraźnie widać, czy jest włączona po jednym spojrzeniu

Sprawdź, czy Twoja biała zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB jest włączona jednym spojrzeniem! Gdy trwa cykl zmywania, podłogowe światło informacyjne wyświetla niebieską wiązkę na podłogę. Łatwo to więc zobaczyć, nawet z daleka. Gdy tylko naczynia są czyste i gotowe do wyjęcia, światło gaśnie. Koniec ze zgadywaniem!

 

Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała z niebieskim światełkiem
ikona

Elegancko i gładko wyglądające drzwi przesuwne

Upewnij się, że Twoja biała zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB idealnie pasuje do mebli kuchennych. Drzwi przesuwne Kitchen Fit™ są wyposażone w przesuwny zawias, który umożliwia przesuwanie pokrywy drzwi w górę po otwarciu drzwi. Dzięki temu, w przeciwieństwie do zawiasów stałych, drzwi można całkowicie otworzyć, bez konieczności cięcia cokołu poniżej.

 

Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała Drzwi przesuwne Kitchen Fit
ikona

Perfekcyjna czystość i ochrona zdrowia

Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury w białej zmywarce do zabudowy Samsung DW60A8070BB zwalcza szkodliwe drobnoustroje, pozostawiając naczynia sterylnie czyste. Podgrzana woda do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń. Funkcja dezynfekcji to perfekcyjna czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń.

 

Zmywarka do zabudowy Samsung DW60A8070BB Biała widok z przodu na otwartą zmywarkę
Opis
label B
Producent PR Samsung
Pojemność PJ 14 kompletów naczyń
Podłączenie ciepłej wody brak danych
Rodzaj zmywarki zmywarka do zabudowy
Zabezpieczenie przed zalaniem Tak, posiada wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem
Poziom hałasu 43 dB
Roczne zużycie energii 64,4 kWh / 100 cykli
Sterowanie Smartfonem SS Tak
Szerokość 598 mm
Wysokość 815 mm
Głębokość 550 mm
Dominujący kolor biały
Gwarancja GW 24 miesięcy
To Top