Bezprzewodowe słuchawki bluetooth Savio TWS ANC-102

Czasowo niedostępne
Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 bezprzewodowe Bluetooth 5.0 ANC Aktywna Redukcja Szumów. Bezprzewodowe słuchawki Bezprzewodowe czarne słuchawki SAVIO TWS ANC-102 wyróżniają się na rynku innowacyjną funkcją ANC, czyli Aktywną Redukcją Szumów,
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 bezprzewodowe Bluetooth 5.0 ANC Aktywna Redukcja Szumów

ikona rozmiar

Bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe czarne słuchawki SAVIO TWS ANC-102 wyróżniają się na rynku innowacyjną funkcją ANC, czyli Aktywną Redukcją Szumów, wbudowanym trybem Transparency oraz wodoszczelnością klasy IPX5. Zastosowane dodatkowe, zawansowane technologie są odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
W bezprzewodowych słuchawkach SAVIO TWS-102 zastosowano moduł Bluetooth 5.0, który gwarantuje stabilne i szybkie połączenie, bez opóźnień w transmisji danych. Wersja Bluetooth 5.0 umożliwia połączenie się z kilkoma urządzeniami w pobliżu. Bezprzewodowe słuchawki marki SAVIO automatycznie łączą się ze sparowanymi urządzeniami, dzięki czemu w szybki sposób można wykonać telefon czy odtworzyć ulubioną muzykę.
12-milimetrowy przetwornik w słuchawkach Bluetooth TWS ANC-102 zapewnia głębsze basy i wyraźniejszy dźwięk stereo, co wpływa na jakość dźwięku. Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS ANC 102 posiadają profil low Energy ,który wydłuża czas działania słuchawek. Pojemność baterii słuchawek i power banku umożliwia odtwarzanie muzyki do 20 godzin z włączonym trybem ANC. Czas pracy na jednym ładowaniu to aż 5 godzin.

 

Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 z opakowaniem, przepływ fal bluetooth
ikona rozmiar

Wygoda i intuicyjne sterowanie dotykowe

Optymalny kształt dokanałowych słuchawek SAVIO TWS-102 zapewnia perfekcyjne dopasowanie oraz intuicyjną obsługę przez użytkownika. Przyjazne sterowanie odbywa się za pomocą dotykowych przycisków umieszczonych na każdej ze słuchawek. Waga pojedynczej słuchawki SAVIO TWS ANC -102 to tylko 4,1g. W produkcie marki SAVIO znajduje się dobrej jakości mikrofon, co pozwala na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Nowoczesne rozwiązania gwarantują bezkompromisową jakość dźwięku oraz ponadczasowy design.
Wyróżniającym się pośród innych produktów parametrem słuchawek SAVIO TWS-102 jest wodoszczelności IPX5. Ta międzynarodowa norma, która określa, że słuchawki odporne są na zachlapania oraz sprawdzą się w użytkowaniu podczas deszczu. Istotna funkcjonalność dla osób uprawiających sport, ponieważ chroni produkt przed potem.

 

Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 zbliżenie na słuchawki z obu stron, wodoszczelność
ikona rozmiar

ANC- Aktywna Redukcja Szumów

W bezprzewodowych słuchawkach Bluetooth SAVIO TWS ANC-102 zastosowano aktywne technologie pozwalająca na skuteczne tłumienie dźwięków z otoczenia. Innowacyjna funkcja ANC umożliwia korzystanie ze słuchawek bez odgłosów w tle, dzięki wbudowanym mikrofonom, które wyłapują przeszkadzające szumy i hałasy aż do 30dB. Elektroniczne wytłumianie dźwięków jest dużo skuteczniejszą metodą niż mechaniczne izolowanie uzyskiwane poprzez zastosowanie odpowiednich wkładek dousznych. Użytkownik słuchawek posiada możliwość wyłączenia i włączenia funkcji ANC.

 

Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 mężczyzna korzystający z słuchawek wykres z redukcją szumów
ikona rozmiar

Tryb Transparency

Bezprzewodowe, czarne słuchawki SAVIO TWS-102 wyposażono w bardzo praktyczny tryb Transparency, który pozwala usłyszeć dźwięki bądź rozmówcę znajdującego się w pobliżu użytkownika bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu. Dodatkowa, praktyczna funkcja wzmacnia otaczające odgłosy w najbliższym otoczeniu. Można ją stosować nie tylko do rozmów, ale również np. podczas jazdy na rowerze co poprawia bezpieczeństwo użytkownika.

 

Słuchawki SAVIO TWS ANC-102 mężczyzna korzystający z słuchawek
Opis
Producent PR Savio
Rodzaj RZ Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa
Typ słuchawek Douszne
Cechy funkcjonalne Aktywna redukcja szumów (ANC)
Mikrofon Tak
Bluetooth Bluetooth 5.0
Regulacja głośności Brak regulacji głośności
Złącze USB typ C
Kolor czarny
Pasmo przenoszenia 100 - 10000 Hz
Waga 1.9 kg
To Top