Toner BLACKPOINT LCBPX6020BK czarny

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Toner Black Point LCBPX6020BK czarny

ikona size

Kompatybilność

Toner laserowy Black Point LCBPX6020BK. Zastepuje Xerox 106R02763. Kolor: black. Wydajnosc: 2000 str. (ISO 19752). Kompatybilny z Xerox Phaser: 6020V_BI,6022V_NI; WorkCentre: 6025V_BI,6027V_NI

Toner Black Point LCBPX6020BK czarny frontem
ikona jony

Gwarancja i Serwis

Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje tonery Black Point LCBPX6020BK dożywotniej gwarancji. Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door” i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt. Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze. Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi”.

Toner Black Point LCBPX6020BK czarny Serwis
ikona nowy design

Oszczędność

Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point LCBPX6020BK. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków oraz korzystna cena. Większość produktów marki Black Point charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek.

Toner Black Point LCBPX6020BK czarny końcowy etap produkcji
ikona bezpieczeństwo

Ekologia

Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas refabrykacja i recykling. Do produkcji tonerów Black Point LCBPX6020BK wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. Refabrykacja jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.

Toner Black Point LCBPX6020BK czarny produkcja
Opis
Producent PRD Black Point
Rodzaj RDZ Toner
Producent urządzenia kompatybilnego PRDU Xerox
Symbol producenta SBP LCBPX6020BK
Wydajność WDJ 2000 stron
Kolor wkładu drukującego KWD Czarny [Black]
Kompatybilność KMP Xerox Phaser: 6020V_BI,6022V_NI; WorkCentre: 6025V_BI,6027V_NI
Gwarancja GWR Dożywotnia (aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego)
To Top