Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki

W magazynie
389,00 zł lub 77 600 pkt
37,09 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki

ikona

Zacznij eko rewolucję w swojej kuchni!

Czy wiesz, że do wytworzenia 1l butelki z wodą gazowaną trzeba zużyć aż 3l wody? Powiedz stop jednorazowemu plastikowi! Dołącz do SodaStream i zmień sposób w jaki pijesz wodę gazowaną. Wybierz ekspres SodaStream TERRA zawsze, gdy masz ochotę na bąbelkowe orzeźwienie. Po prostu naciśnij przycisk i działaj! Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki to łatwy w obsłudze i niezwykle elegancki ekspres do gazowania wody, dzięki któremu w zaledwie kilka sekund zmienisz zwykłą wodę w pyszny bąbelkowy napój o wybranym poziomie nagazowania. Postaw na bycie eko. Postaw na SodaStream! Wyeliminuj nawet 1769 butelek plastikowych. Zostań Streamerem i przyczyń się do eliminacji do 78 miliardów plastikowych butelek jednorazowego użytku do 2025 roku. Do dzieła!

 

Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki frontem w kuchni
ikona

Bąbelkowanie w 3 prostych krokach. Dobierz ilość bąbelków do swojego gustu!

Bąbelkowanie w 3 prostych krokach: 1. Nalej schłodzoną wodę do butelki SodaStream nieprzekraczając poziomu wyznaczonego przez linię na butelce. 2. Zamocuj butelkę w saturatorze, a po usłyszeniu kliknięcia, dociśnij lekko butelkę w stronę ekspresu. Butelka powinna znaleźć się w pozycji pionowej. 3. Naciśnij przycisk, znajdujący się na górze ekspresu, aby rozpocząć bąbelkowanie. Masz dzisiaj ochotę na mocny gaz, a Twoi goście wolą lekki? Dzięki ekspresowi SodaStream Terra białemu 3 butelki nie musisz iść na kompromisy. Ilość gazu możesz dostosować do swoich preferencji. 1-2 naciśnięcia – woda lekko gazowana, 3-4 naciśnięcia – woda średnio gazowana, 5 naciśnięć – woda mocno gazowana.

 

Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki cylinder
ikona

Bąbelki mają same plusy

Zdrowie: Czy wiesz, że bąbelki uatrakcyjniają smak wody, przez co pije się jej więcej? Zadbaj o nawodnienie organizmu, które korzystnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Wygoda: Skończ z dźwiganiem ciężkich zgrzewek ze sklepu. Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki jest zawsze w Twojej kuchni, dzięki czemu możesz stworzyć wodę gazowaną zawsze gdy masz na nią ochotę, w zaledwie kilka sekund. W trosce o planetę: Pomyśl o przyszłości naszej planety i zacznij być eko z nami już dzisiaj. Wybierz wielorazowe butelki SodaStream Fuse i rozpocznij bąbelkową rewolucję w swoim domu.

 

Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki ekspres, butelki i cylinder
ikona

Nasza bąbelkowa bohaterka!

Niezwykle trwała butelka 1l wykonana z tritanu bez BPA. Nie matowi się i jest odporna na zarysowania. Jej pojemność i minimalistyczny design pozwolą rozkoszować się bąbelkami przez długi czas, a do tego można umyć ją w zmywarce! Decydując się na zestaw nie ma konieczności dokupywania butelki. Ekspres SodaStream Terra biały zawiera 3 butelki.

 

Ekspres SodaStream Terra biały 3 butelki ekspres i butelki frontem
Opis
Producent PR SodaStream
Rodzaj produktu RP Ekspres
Kolor KO biały
Dodatkowe informacje DI Ekspres SodaStream Terra, 1x Cylinder z gazem C02, 2x Butelka SodaStream 1l, 1x Butelka SodaStream 0,5l
Gwarancja GW 24 miesiące
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top