Głośnik JBL GO 3 WHITE przenośny BT

Czasowo niedostępne
Głośnik JBL Go 3 oferuje śmiałą stylistykę i bogaty dźwięk JBL Pro Sound. Nowoczesne, efektowne wzornictwo, kolorowe materiały i atrakcyjne detale czynią z tego głośnika wspaniały dodatek, który uprzyjemni Twoją następną wycieczkę. Dźwięk JBL Pro Sound w głośniku JBL GO 3 doda Ci sił niezależnie od pogody — ochrona przed wodą i kurzem IP67 pozwala słuchać ulubionych dźwięków zarówno w słońcu, jak i w deszczu, a dzięki wbudowanej pętli możesz zabrać go ze sobą, gdzie tylko chcesz.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Głośnik bezprzewodowy JBL GO 3 White biały

ikona

Śmiała stylistyka i bogaty dźwięk

Głośnik JBL Go 3 oferuje śmiałą stylistykę i bogaty dźwięk JBL Pro Sound. Nowoczesne, efektowne wzornictwo, kolorowe materiały i atrakcyjne detale czynią z tego głośnika wspaniały dodatek, który uprzyjemni Twoją następną wycieczkę.

Głośnik bezprzewodowy JBL GO 3 White biały widok od przodu
ikona

Ochrona przed wodą i kurzem IP67

Dźwięk JBL Pro Sound w głośniku JBL GO 3 doda Ci sił niezależnie od pogody — ochrona przed wodą i kurzem IP67 pozwala słuchać ulubionych dźwięków zarówno w słońcu, jak i w deszczu, a dzięki wbudowanej pętli możesz zabrać go ze sobą, gdzie tylko chcesz.

Głośnik bezprzewodowy JBL GO 3 White biały widok od góry
ikona

Doskonałe dopasowanie do Twojego stylu

Głośnik Go 3 jest dostępny w zupełnie nowych odcieniach i kombinacjach kolorystycznych inspirowanych najnowszą modą. JBL Go 3 to doskonała harmonia stylu i brzmienia. Ultraprzenośny głośnik JBL Go 3 doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i efektowne detale wspaniale harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Głośnik bezprzewodowy JBL GO 3 White biały widok od przodu w pionie
Opis
Producent PR JBL
Łączna Moc RMS 4,2 W
Czas pracy na baterii 5 h
Zakres częstotliwości 110 Hz — 20 kHz
AM/FM Nie
Zasilanie ZS Wbudowany akumulator
Wodoodporność Tak
Kolor Color Biały
Głębokość GŁ 41.3 mm
Wysokość WS 75 mm
AirPlay AP nie
Szerokość SZ 87.5 mm
Bluetooth BT Tak
Waga WG 209 g
NFC NF Nie
Wi-Fi WF Nie
Informacje dodatkowe ID Monofoniczny system dźwiękowy
Gwarancja GW 24 miesiące
Złącza ZŁ USB-C
Dedykowana aplikacja DA Tak
To Top