Hama Organizer torba "S"

W magazynie
88,90 zł lub 17 580 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Torba organizer Hama S do samochodu czarna

ikona

Weź ze sobą na zakupy torbę Hama

Czy często zapominasz zabrać torbę na zakupy do sklepu? W takim razie zawsze umieszczaj torbę organizer Hama S do samochodu czarną w swoim samochodzie. Po złożeniu bez problemu zmieści się w samochodzie, a rozłożony jest niesamowicie pojemny. W ten sposób możesz łatwo zabrać ze sobą wszystkie zakupy spożywcze.

Torba organizer Hama S do samochodu czarna w rękach kobiety wkładającej z zakupami do bagażnika samochodu, w tle plakaty na budynku oraz samochód
ikona

Nie zajmująca dużo miejsca

Zajmująca mało miejsca torba organizer Hama S do samochodu czarna, idealna do uporządkowanego przechowywania różnych przedmiotów lub zakupów w bagażniku. Z uchwytami do przenoszenia ułatwiającymi transport w tym rzep do mocowania w samochodzie. Organizer wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia.

Torba organizer Hama S do samochodu czarna w rękach kobiety wyciągającej z koszyka w tle samochody oraz plakaty na budynku
Opis
Producent PR Hama
Materiał MA poliester
Kolor KO czarna
Pojemność PO s
wysokość (cm) 25cm
szerokość (cm) 29,5 cm
głębokość (cm) 37 cm
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top