Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 · ORLEN VITAY

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Czasowo niedostępne
Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2.Podczas dojazdów do pracy naciśnij S, aby jak najszybciej dostać się na miejsce. Podczas relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego, aby dostosować tempo do otoczenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

ikona

Swobodna podróż. Olbrzymi zasięg.

Podczas dojazdów do pracy naciśnij S, aby jak najszybciej dostać się na miejsce. Podczas relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego, aby dostosować tempo do otoczenia. Wybieranie trybu odbywa się poprzez dwukrotne, szybkie naciśnięcie przycisku zasilania. Wpasuj się do otaczającego Cię świata dzięki Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2.

 

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 dwie złożona i rozłożona
ikona

Olbrzymia, superbezpieczna bateria litowa.

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 pozwala pokonać do 45km na jednym ładowaniu*. Litowa bateria o pojemności 474 Wh to nowy wymiar trwałości z całym wachlarzem zabezpieczeń. Hulajnoga błyskawicznie osiąga maksymalną prędkość 25 km/h, a na pełnym naładowaniu pozwala pokonać trasę aż do 45 kilometrów!

*Testowana hulajnoga posiadała w pełni naładowany akumulator, została obciążona wagą 75 kg, w temperaturze 25°C. Test został przeprowadzony bez wiatru, na poziomej drodze w trybie pieszym, przy ciągłej prędkości 15 km/h. Rzeczywiste osiągnąć mogą się różnić w zależności od różnic temperatury, obciążenia, prędkości wiatru, warunków drogowych i innych czynników.

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 podświetlone miejsce baterii
ikona

Nowa generacja systemu odzyskiwania energii.

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 inteligentnie konwertuje energię kinetyczną na elektryczną, dodatkowo poprawiając żywotność baterii. System odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) został w pełni zmodernizowany, dzięki czemu wydajność konwersji jest znacznie wydajniejsza. KERS pozwala odzyskać energię kinetyczną podczas każdego hamowania oraz zjazdów ze wzniesień bez dodatkowego przyspieszania i przekształca ją w użyteczną energię elektryczną, wszystko dla zwiększonego zasięgu. Efektywność odzyskiwania energii można regulować za pomocą wygodnej aplikacji Mi Home.

 

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 bokiem
ikona

Sterująca konsola centralna zaprojektowana z myślą o lepszych wrażeniach z jazdy.

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 posiada wielofunkcyjną deskę rozdzielczą
Wyświetlanie 8 rodzajów danych w czasie rzeczywistym: prędkość, tryb jazdy, moc, status blokady i inne informacje o jeździe dostępne na pierwszy rzut oka.

Jeden przycisk, mnogość funkcji
Intuicyjne sterowanie, jeden przycisk - wiele funkcji: przycisk nie tylko włącza i wyłącza zasilanie, można go także używać do przełączania trybów prędkości oraz włączania i wyłączania reflektorów.

Czuły gaz
Umiarkowany opór przepustnicy ręcznej i szybkie sprzężenie zwrotne ułatwiają kontrolę prędkości i zapewniają płynniejsze przyspieszenie.

Wygodny, rozszerzony uchwyt
Kierownica jest wykonana z materiału TPR, aby zapewnić jak najwygodniejszy uchwyt, który znacznie poprawia wrażenia z jazdy.

 

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 zbliżenie na wyświetlacz sterujący
Opis
Producent PR XIAOMI
Maksymalny zasięg do 45km
Pojemność baterii PB 12800 mAh (474 Wh)
Max. Obciążenie MO 100 kg
Max. Prędkość MP 20 km/h
Koła 5-calowe opony pneumatyczne
Silnik 600W
Kolor Color Czarny
Wysokość (mm) 118 cm
Szerokość (mm) 108 cm
Głębokość (mm) Nie dotyczy
Waga WG 14,2kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Zalecana wysokość użytkownika 120~200 cmOświetlenie Przednie 2W o wysokiej jasności; Tylne LED; OdblaskiŁączność Bluetooth 4.2 BLE3 tryby szybkości
Popularne w kategorii Hulajnogi elektryczne
To Top