Kamera Xiaomi Mi Camera 2 Magnetic Mount 2K · ORLEN VITAY

Kamera Xiaomi Mi Camera 2 Magnetic Mount 2K

Czasowo niedostępne
Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K. Nowy, udoskonalony, bardzo wyraźny obraz 2K, który można przybliżać bez rozmycia. Nowa ulepszona, bardzo wyraźna rozdzielczość 2304 x 1296 pozwala uchwycić obrazy z większą szczegółowością.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K

ikona

Nowy, udoskonalony, bardzo wyraźny obraz 2K, który można przybliżać bez rozmycia

Nowa ulepszona, bardzo wyraźna rozdzielczość 2304 x 1296 pozwala uchwycić obrazy z większą szczegółowością. Wbudowane oświetlenie podczerwone w kamerę Xiaomi MJSXJ03HL 2K wynoszące 940nm nie wytwarza widocznej czerwonej poświaty, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina będziecie spać spokojnie.

 

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K pokazana kamera z bliska ukosem
ikona

Dwukierunkowe połączenia głosowe są głośne i wyraźne

Funkcja dwukierunkowych połączeń głosowych w czasie rzeczywistym pozwala rozmawiać z członkami rodziny tak, jakbyś znajdował się w pomieszczeniu. Teraz usłyszysz wyraźniej z nowo zmodernizowanym głośnikami. Wystarczy zapytać zegar Mi Smart Clock o wyświetlanie obrazu wideo w czasie rzeczywistym z kamery Xiaomi MJSXJ03HL 2K.

 

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K pokazany widok z kamery na telefonie
ikona

Sztuczna inteligencja pomaga w wykrywaniu ludzi i skutecznie eliminuje fałszywe alarmy

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K jest wyposażona w technologię wykrywania ludzi SI, która może skutecznie odfiltrować fałszywe alarmy, więc otrzymasz powiadomienie tylko wtedy, gdy wykryty zostanie ruch człowieka. Metalowa podkładka, która jest dostarczana wraz z uchwytem magnetycznym sprawia, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza.

 

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K pokazana kamera i wyświetlacz
ikona

Obrotowy uchwyt magnetyczny 180° daje Ci więcej możliwości instalacji

Kompaktowa konstrukcja kamery Xiaomi MJSXJ03HL 2K pozwala na jej łatwą instalację w domu, w sklepach, obok łóżeczek dziecięcych, a nawet obok klatek dla zwierząt. Lokalna karta Micro SD i pamięć masowa w chmurze to dwa różne rozwiązania w zakresie przechowywania danych. Potrójne szyfrowanie jest używane w celu zapewnienia pełnej ochrony danych dla Twojej prywatności: szyfrowana walidacja komunikacji, szyfrowana transmisja danych i szyfrowane usługi w chmurze.

 

Kamera Xiaomi MJSXJ03HL 2K pokazana kamera zamocowana na telewizorze
Opis
Producent PRD 1
Typ TP Zewnętrzna i wewnętrzna
Rozdzielczość RDZ 2304 x 1296 px
Kąt widzenia KTW 125°
Czujnik ruchu CZR tak
Zoom cyfrowy ZMC 4x
WiFi WF tak
Mikrofon MKR tak
Widoczność w nocy WNN 940nm
Kompresja wideo KPW H.265
Obsługiwane karty pamięci OKP microSD
Kolor KLR biało-czarny
Wymiary WMR 60 x 48 x 67.5 mm
Zasilanie ZSL 5V 1A
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top