Mata masująca Bass Polska BH 12851 · ORLEN VITAY

Mata masująca Bass Polska BH 12851

Czasowo niedostępne
Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W. Zalety maty do masażu. Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W na fotel, krzesło biurowe i do samochodu umożliwia przeprowadzenie skutecznego masażu zarówno w zaciszu domowym, jak i poza domem. Dzięki funkcji podgrzewania podczerwienią i wibracji przenośna mata masująca zastępuje wykwalifikowanego masażystę.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W

ikona

Zalety maty do masażu

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W na fotel, krzesło biurowe i do samochodu umożliwia przeprowadzenie skutecznego masażu zarówno w zaciszu domowym, jak i poza domem. Dzięki funkcji podgrzewania podczerwienią i wibracji przenośna mata masująca zastępuje wykwalifikowanego masażystę. Mata masująca Bass Polska minimalizuje napięcie i bóle mięśniowe, poprawia krążenie krwi, wzmacnia mięśnie, rozluźnia i pomaga zwalczać stres. Dopasuj masaż do swoich preferencji wybierając jeden z czterech poziomów intensywności masażu. Gumowe paski do szybkiego mocowania zapobiegają przesuwaniu się maty zapewniając pełen komfort użytkowania. Pilot sterujący pozwala na wygodną zmianę ustawień i obszaru masażu. Możliwość podwójnego zasilania - z sieci elektrycznej i z gniazda zapalniczki samochodowej.

 

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W mata na fotelu samochodowym
Opis
Producent PR Bass Polska
Rodzaj RDA mata masująca
Rodzaj masażu RM relaksacyjny
Moc Power 12 W
Nasadki NS Nie
Kolor Color czarny
Wymiary WM 105 x 46 x 4 cm
Waga WG 1,5 kg
Gwarancja GW 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Zasilanie: 230 V, DC 12 V
To Top