Mata masująca Bass Polska BH 12851

Czasowo niedostępne
Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W. Zalety maty do masażu. Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W na fotel, krzesło biurowe i do samochodu umożliwia przeprowadzenie skutecznego masażu zarówno w zaciszu domowym, jak i poza domem. Dzięki funkcji podgrzewania podczerwienią i wibracji przenośna mata masująca zastępuje wykwalifikowanego masażystę.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W

ikona

Zalety maty do masażu

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W na fotel, krzesło biurowe i do samochodu umożliwia przeprowadzenie skutecznego masażu zarówno w zaciszu domowym, jak i poza domem. Dzięki funkcji podgrzewania podczerwienią i wibracji przenośna mata masująca zastępuje wykwalifikowanego masażystę. Mata masująca Bass Polska minimalizuje napięcie i bóle mięśniowe, poprawia krążenie krwi, wzmacnia mięśnie, rozluźnia i pomaga zwalczać stres. Dopasuj masaż do swoich preferencji wybierając jeden z czterech poziomów intensywności masażu. Gumowe paski do szybkiego mocowania zapobiegają przesuwaniu się maty zapewniając pełen komfort użytkowania. Pilot sterujący pozwala na wygodną zmianę ustawień i obszaru masażu. Możliwość podwójnego zasilania - z sieci elektrycznej i z gniazda zapalniczki samochodowej.

 

Mata masująca Bass Polska BH 12851 12W mata na fotelu samochodowym
Opis
Producent PR Bass Polska
Rodzaj RDA mata masująca
Rodzaj masażu RM relaksacyjny
Moc Power 12 W
Nasadki NS Nie
Kolor Color czarny
Wymiary WM 105 x 46 x 4 cm
Waga WG 1,5 kg
Gwarancja GW 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Zasilanie: 230 V, DC 12 V
To Top