Multitool SPOKEY z zestawem bitów SX-CARBON BK · ORLEN VITAY

Multitool SPOKEY z zestawem bitów SX-CARBON BK

W magazynie Wysyłamy w 24h
69,99 zł lub 13 797 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Narzędzie wielofunkcyjne multitool Spokey SX-ONE to kompletny zestaw niezwykle użytecznych akcesoriów, które przydadzą Ci się w domu, ogrodzie i w trakcie każdej wycieczki, posiada w zestawie końcówki do wkrętarki, które z łatwością dopasujesz do przeróżnych śrub i wkrętów, to 8-elementowy scyzoryk, który będziesz mieć zawsze przy sobie!
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Narzędzie wielofunkcyjne multitool Spokey SX-ONE

ikona

Szukasz sprawdzonego gadżetu, który zastąpi niezliczoną ilość narzędzi wykorzystywanych w codziennych sytuacjach?

Narzędzie wielofunkcyjne multitool Spokey SX-ONE to kompletny zestaw niezwykle użytecznych akcesoriów, które przydadzą Ci się w domu, ogrodzie i w trakcie każdej wycieczki, posiada w zestawie końcówki do wkrętarki, które z łatwością dopasujesz do przeróżnych śrub i wkrętów, to 8-elementowy scyzoryk, który będziesz mieć zawsze przy sobie! Wiemy, jak trudno jest zabierać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą być przydatne w trakcie wycieczki czy jazdy samochodem. Scyzoryk Spokey SX-ONE to spektrum narzędzi w jednym, niewielkim przyrządzie, które wychodzi naprzeciw wszelkim potrzebom - stanowi podręczny multitool o bardzo szerokim zastosowaniu. Wygodny i poręczny wybór na każdą sytuację Spokey SX-ONE to narzędzie wielofunkcyjne, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Jest niezwykle wygodne i poręczne. Posiada ergonomiczny kształt, wygodny uchwyt oraz niewielkie rozmiary, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Na skład zestawu składa się 8 elementów:
szczypce Needlenose,
szczypce regularne,
nożyce do kabli,
duży nóż z piłą,
otwieracz do puszek,
otwieracz do butelek,
płaski śrubokręt,
śrubokręt Philips.
Ponadto w zestawie wraz z multitoolem znajdują się bity, które z łatwością dopasujesz do przeróżnych śrub i wkrętów! Takie spektrum narzędzi poradzi sobie z większością usterek, świetnie sprawdzi się w każdym samochodzie oraz jest nieoceniony podczas wycieczek i wypraw outdoorowych. To najlepszy prezent jaki możesz sprawić sobie i swoim bliskim. Narzędzia wielofunkcyjne zawsze warto mieć przy sobie, dzięki czemu będziesz gotowy na każdą ewentualność.

Narzędzie wielofunkcyjne multitool Spokey SX-ONE zbliżenie na narzędzie
Opis
Producent PRD Spokey
Rodzaj RDZ Narzędzie wielofunkcyjne
Przeznaczenie PRZ Dom, ogród i każda wycieczka
Wykonanie WKN stal nierdzewna 420
Zawartość zestawu ZZW Narzędzie wielofunkcyjne i bity
Waga WG 222 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top