Myjka BOSCH EasyAquatak 120

Czasowo niedostępne
Model Bosch EasyAquatak 120 oferuje szybkość i wysoką skuteczność czyszczenia bez wysiłku. Ta kompaktowa myjka wysokociśnieniowa jest łatwa w obsłudze i przechowywaniu dzięki kompaktowej konstrukcji i schowkowi na osprzęt. Ciśnienie 120 bar zapewniające skuteczność oraz wybór dysz: regulowana dysza Fan Jet i dysza obrotowa, umożliwiają łatwe czyszczenie samochodów, tarasów i mebli ogrodowych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 120

ikona

Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa jest doskonała do lżejszych i średniotrudnych prac porządkowych w domu

Model Bosch EasyAquatak 120 oferuje szybkość i wysoką skuteczność czyszczenia bez wysiłku. Ta kompaktowa myjka wysokociśnieniowa jest łatwa w obsłudze i przechowywaniu dzięki kompaktowej konstrukcji i schowkowi na osprzęt. Ciśnienie 120 bar zapewniające skuteczność oraz wybór dysz: regulowana dysza Fan Jet i dysza obrotowa, umożliwiają łatwe czyszczenie samochodów, tarasów i mebli ogrodowych. Wysokociśnieniowa pianownica o pojemności 450 ml oszczędza czas, umożliwiając szybkie nakładanie środka myjącego. Połączenia wtykowe typu Push-fit i wygodny sposób przechowywania pistoletu natryskowego ułatwiają pracę.

 

Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 przodem
ikona

Bezpieczeństwo i wygoda

Wygodny i bezpieczny sposób przechowywania pistoletu natryskowego podczas pracy zapewnia większy komfort.

 

Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 na balkonie ze schowanym pistoletem
ikona

Większa elastyczność

Myjki wysokociśnieniowe Bosch EasyAquatak 120 mają funkcję samozasysania wody, co umożliwia korzystanie z takich źródeł wody jak zbiornik z deszczówką lub innego rodzaju zbiorniki wody. Zapewnia to większą elastyczność działania i mobilność.

 

Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 kobieta na balkonie korzystająca ze zbiornika z wodą
ikona

Kompaktowa konstrukcja i łatwe przechowywanie

Lekka konstrukcja z miejscem do przechowywania osprzętu ułatwia przemieszczanie myjki pomiędzy różnymi czyszczonymi obiektami. Wąż wysokociśnieniowy, pistolet natryskowy i pianownicę można przechowywać bezpośrednio na urządzeniu, co pozwala wygodnie przechowywać urządzenie także w mniejszych domach.

 

Myjka wysokociśnieniowa Bosch EasyAquatak 120 złożona i postawiona na szafce
Opis
Producent PR Bosch
Ciśnienie CŚ 120 bar
Wydajność tłoczenia WT 350 l/h
Moc przyłączeniowa MP Brak danych
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody TMDW 40 °C
Długość węża DW 5 m
Zbiornik na detergent ZND brak danych
Szerokość Brak danych
Waga 4,00 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top