Oczyszczacz powietrza MPM HL-OP-11/WIFI

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały

ikona

Oczyszczacz powietrza HL-OP-11/WiFi

Oddychaj powietrzem wolnym od kurzu i alergenów! 5-stopniowy system filtracji skutecznie oczyszcza powietrze, eliminuje wszelkie bakterie i wirusy a następnie aktywuje pracę jonizatora, który korzystnie wpływa na samopoczucie. Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały dba o Twój komfort w dzień i nocy! 4 poziomy prędkości pozwolą zwiększyć lub zmniejszyć wydajność. Tryb nocny sprawia, że prędkość pracy wentylatora zostaje zredukowana, a wyświetlacz i lampki kontrolne wyłączają się, nie zakłócając chwili relaksu lub snu.

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały oczyszczacz w pokoju
ikona

Duża wydajność

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały o wydajności 230 m³/h gwarantuje czyste powietrze w pomieszczeniach do 30 metrów kwadratowych. Ergonomiczna obudowa zajmuje niewiele miejsca. Dzięki ciekawemu designowi urządzenie może też służyć jako element dekoracyjny - świetnie wkomponuje się w każde wnętrze.

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały schemat oczyszczania powietrza
ikona

Steruj przez aplikację

Kontroluj pracę oczyszcza powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI białego za pomocą aplikacji mobilnej TUYA. Nie musisz nawet wstawać z kanapy, aby włączyć swój oczyszczacz. Sprawdzaj jakość powietrza i dokonuj zmiany ustawień swojego urządzenia za pośrednictwem telefonu. Wystarczy, że pobierzesz odpowiednią aplikację i zyskasz dostęp do wszystkich funkcji.

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały smartfon na oczyszczaczu
ikona

Wskaźniki jakości powietrza

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały posiada funkcję automatycznego czasu pracy w trybie: 2, 4, 8 godzin. Po upływie wybranego czasu urządzenie automatycznie wyłączy się. Czujnik jakości powietrza PM 2,5 poinformuje Cię o jego stanie za pośrednictwem 4 kolorowego podświetlenia.

Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-11/WIFI biały 4 wskaźniki jakości powietrza
Opis
Producent PR HAUS & LUFT
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 230
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 30
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Funkcja SLEEP – zredukowanie prędkości wentylatora oraz wyłączenie wszystkich diod i iluminacji w celu zapewnienia dyskretnej i cichej pracy urządzenia
Wymiary WM 46 cm x 22 cm x 22 cm
Kolor KO Biały
To Top