Pasek męski szeroki 125 granatowy

Czasowo niedostępne
Pasek męski Motivo szeroki 125 granatowy. Pasek Motivo wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej( nie jest klejony),co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania. To gustowny dodatek do garderoby. Pasek ma elegancką klamrę i styl casual o czym świadczy przeszycie skóry. Świetnie sprawdzi się do spodni z jeansu jak i letnich materiałowych. Szerokość paska to 3,7 cm.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Pasek męski Motivo szeroki 125 granatowy

ikona

Gustowny dodatek

Pasek Motivo wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej( nie jest klejony),co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania. To gustowny dodatek do garderoby. Pasek ma elegancką klamrę i styl casual o czym świadczy przeszycie skóry. Świetnie sprawdzi się do spodni z jeansu jak i letnich materiałowych. Szerokość paska to 3,7 cm. Posiada 5 dziurek w odległości co 2,5 cm, które umożliwią regulację jego obwodu. Dzięki specjalnemu modelowi klamry możesz samodzielnie skrócić pasek w razie, gdyby był za długi. Produkt zapakowany jest w pudełko w stylu eco.

 

Pasek męski Motivo klamrą do przodu
Opis
Producent PR Anpa
Materiał MA skóra naturalna
Długość DŁ 125 cm
Kolor KO granatowy
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top