Pilarka tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 - brak akumulatora w zestawie

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 laserowa

ikona

Idealne cięcie za pomocą lasera

Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 z laserem zapewnia idealne cięcie bez konieczności uważania na kabel. Piła osiąga wystarczającą moc dzięki pełnemu wykorzystaniu mocy akumulatora w połączeniu z odpowiednio dużą tarczą tnącą o średnicy 165 mm. Oprócz wygodnej rękojeści ergonomiczną pracę zapewnia zintegrowany laser, który pozwala wykonać idealnie proste cięcie.

Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 laserowa widok od boku, widać włączony laser
ikona

Urządzenie z serii FAST POWER 20V

FAST POWER 20V to seria urządzeń z zasilaniem akumulatorowym o napięciu 20V marki Fieldmann. Wszystkie urządzenia z tej serii mogą być zasilane akumulatorami o pojemnościach 2000 mAh lub 4000 mAh. Aby zacząć używać innego urządzenia z serii FAST POWER 20V wystarczy wypiąć akumulator z jednego urządzenia i wpiąć w inne. Jeżeli posiadasz już taki akumulator to bez problemu zamocujesz go w pile tarczowej akumulatorowej Fieldmann FDUK70305-0.

Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 laserowa grafika ze wszystkimi narzędziami Fieldmann z serii fast power
ikona

Akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion)

Cechą charakterystyczną dla akumulatorów litowo-jonowych jest brak konieczności rozładowywania do końca przed ponownym ładowaniem. W przypadku innych rodzajach baterii nie jest to możliwe, ponieważ ze względy na tzw. efekt pamięci akumulatora skraca się wtedy ich żywotność. Akumulator Li-Ion utrzymuje ponad 80% ładunku przez ponad 90 dni w przypadku braku użycia. Tego typu akumulatory są 40% lżejsze i mniejsze od tradycyjnych. *Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 laserowa nie posiada w zestawie akumulatora i ładowarki.

Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0 laserowa widok od tyłu, zbliżenie na miejsce mocowania akumulatora
Opis
Producent PRD Fieldmann
Rodzaj RDZ pilarka tarczowa
Przeznaczenie PRZ Do drewna
Zawartość zestawu ZZW Piła tarczowa akumulatorowa Fieldmann FDUK70305-0, tarcza do cięcia drewna o średnicy 164 mm
Waga WG 2,7 kg
Kolor KO zielono-czarny
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Akumulatory i ładowarki nie wchodzą w skład urządzenia i należy zakupić je oddzielnie.
To Top