Portfel damski MOTIVO skóra czerwony 900909

Czasowo niedostępne
To jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych portfeli damskich. Jego rozmiary są dobrane w taki sposób, aby można było swobodnie umieścić w nim zarówno banknoty jak i powszechnie używane dokumenty lub karty.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Portfel damski skóra czerwony 900909

ikona

Nie zgub

Portfel damski wiekszy To jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych portfeli damskich. Jego rozmiary są dobrane w taki sposób, aby można było swobodnie umiescic w nim zarówno banknoty jak i powszechnie używane dokumenty lub karty. Całość prezentuje się niezwykle ładnie i estetycznie. Detale produktu: Portfel jest zamykany klapką z napem.   Wewnątrz znajdują się trzy kieszenie jedna kieszeń przeznaczona na monety / bilon zamykana na bigiel .   Kieszeń na monety jest wykonana w taki sposób, że nie ma prześwitów w dolnych rogach - co zapobiega gubieniu zawartości; kieszeń odchyla się na tyle daleko, że nie ma problemów z wyjeciem bilonu   W portfelu znajduja się dwie kieszenie na banknoty ,kolekna kieszeń zapinana jest na suwak 9 miejsc na dokumenty formatu ID (karta płatnicza / kredytowa, d. osobisty itp.) plus jedna na fotografie  Dodatkowy podręczny schowek na zewnątrz portfela portfel posiada ochrone RFID zabezpieczenie antykradziezowe ,dzieki temu Twoje karty platnicze będą bezpieczne

Portfel damski skóra czerwony 900909 otwary
Opis
Producent PR Anpa
Kolor KO Czerwony
Materiał MA Skóra
Wysokość WS Brak danych
Szerokość SZ Brak danych
Głębokość GŁ Brak danych
Informacje dodatkowe ID portfel posiada ochrone RFID zabezpieczenie antykradziezowe
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top