Słuchawki dla dzieci JBL JR310 BLU niebieskie

Czasowo niedostępne
Legendarny dźwięk JBL JBL JR310 z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników. Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki nauszne JBL JR310 BLU dla dzieci niebieskie

ikona

Bezpieczny dźwięk JBL

Legendarny dźwięk JBL JBL JR310 z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników. Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach

 

JBL JR310 niebieskie słuchawki dla dzieci perspektywa
ikona

Przeznaczone dla dzieci

Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach. Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi w słuchawkach JBL JR310 . Mogą łatwo rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną podczas przerw, a także z nauczycielami, gdy się uczą.

.

 

JBL JR310 niebieskie słuchawki dla dzieci przewód
ikona

Doskonałe dopasowanie

Słuchawki JBL JR310 zostały wyposażone w miękko wyściełany pałąk oraz mięciutkie poduszki w nausznikach zapewniają doskonałe dopasowanie do małych rozmiarów głowy. Dzieci mogą zidywidualizować wygląd słuchawek za pomocą zestawu naklejek.

 

JBL JR310 niebieskie słuchawki dla dzieci bok
ikona

Legendarny dźwięk dla małych uszu.

Słuchawki JBL JR310 – bezpieczne, lekkie i dostosowane dla dzieci – są specjalnie przygotowane, aby zapewnić bezpieczny i legendarny dźwięk JBL oraz dobrą zabawę nawet najmłodszym entuzjastom muzyki.

 

JBL JR310 niebieskie słuchawki dla dzieci front
Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Nauszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Mikrofon
Mikrofon Tak
Bluetooth Nie
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 1 m
Złącze Jack 3,5mm
Kolor niebieski
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz
Waga 105 g
Gwarancja 24 miesiące
To Top