Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2839

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839

ikona

Jeszcze szybsze i łatwiejsze prasowanie

Nie trać czasu, jeśli nie musisz! Żelazko Tefal Express Steam FV2839 to gwarancja doskonałych rezultatów w mgnieniu oka - moc 2400 W sprawia, że żelazko nagrzewa się wyjątkowo szybko. Uderzenia pary do 185 g/min., wytrzymała stopa pokryta powłoką ceramiczną oraz duży pojemnik na wodę to gwarancja komfortowych sesji prasowania i doskonałych efektów.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839 - obok ubrań
ikona

Prasuj łatwiej i skuteczniej

Żelazko Express Steam FV2839 wytwarza do 20% więcej pary dla jeszcze skuteczniejszego, szybszego i łatwiejszego prasowania. W porównaniu do żelazek z nieprzywierającą stopą marki Tefal. Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839 - trzymane w rękach
ikona

Pozbądź się wszystkich zagnieceń

Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 40 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń. Z żelazkiem Tefal Express Steam FV2839 jest to prostsze niż myślisz.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839 - podczas pracy
ikona

Łatwe i wygodne napełnianie wodą

Duży otwór pojemnika o objętości 270 ml pozwala na szybkie i łatwe uzupełnienie poziomu wody w żelazku Tefal Express Steam FV2839. Wiesz, że możesz uniknąć poplamienia ubrań podczas prasowania? To wszystko dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839 - wlewanie wody do pojemnika
ikona

Doskonałe prowadzenie po tkaninie

Stopa została zaprojektowana z dbałością o design - gładkie krawędzie i powłoka ceramiczna zapewniają wyjątkowo łatwe prowadzenie żelazka Tefal Express Steam FV2839.

Żelazko Tefal Express Steam FV2839 - grafika żelzka
Opis
Producent PRD Tefal
Moc 2400
Rodzaj żelazka Żelazko parowe
Pojemność zbiornika PZ 270 ml
Rodzaj stopy ceramiczna
Długość przewodu DP 1,9 m
Wyrzut pary 40 g/min
Funkcje FU Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip
Kolor KO niebieski
Gwarancja 24 miesiące
To Top