Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy

Czasowo niedostępne
Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy Twój nowy nawyk codziennego odkurzania! Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy sprawia, że utrzymanie porządku w domu jest teraz naprawdę proste. Odkryj ultralekki odkurzacz o poręcznym designie, który dotrze wszędzie tam, gdzie chcesz. Korzystaj z modułu ręcznego o wadze zaledwie 1 kg i wydajnej baterii, która pozwala na 40 minut pracy urządzenia i wielu innych funkcji. Ultralekkie odkurzanie Odkryj skuteczny odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy o wadze zaledwie 1 kg i przekonaj się, że codziennie porządki mogą być naprawdę łatwe! Smukły design sprawia, że odkurzacz z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków,
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy

ikona

Twój nowy nawyk codziennego odkurzania!

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy sprawia, że utrzymanie porządku w domu jest teraz naprawdę proste. Odkryj ultralekki odkurzacz o poręcznym designie, który dotrze wszędzie tam, gdzie chcesz. Korzystaj z modułu ręcznego o wadze zaledwie 1 kg i wydajnej baterii, która pozwala na 40 minut pracy urządzenia i wielu innych funkcji.

 

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy postawiony przy ścianie
ikona

Ultralekkie odkurzanie

Odkryj skuteczny odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy o wadze zaledwie 1 kg i przekonaj się, że codziennie porządki mogą być naprawdę łatwe! Smukły design sprawia, że odkurzacz z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków, pozostawiając Twój dom lśniąco czysty.

 

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy podczas sprzątania
ikona

Od podłogi aż po sufit

Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy, który zadba o totalne porządki w Twoim domu - od odkurzania podłóg, blatów roboczych czy kanapy, po pajęczyny pod sufitem. Wysokowydajna bateria pozwala na 40 minut nieprzerwanej pracy urządzenia oraz szybkie ładowanie w zaledwie 3 godziny. Minimalistyczna baza ładująca została zaprojektowana tak, aby łatwo można było ją dopasować do każdego wnętrza. Stacja pozwala na wygodne przechowywanie i swobodny dostęp do urządzenia.

 

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy podczas odkurzania
ikona

Łatwy w utrzymaniu

Pojemnik na kurz można w całości myć pod bieżącą wodą dla maksymalnej higieny i wygody użycia. Wydajna elektroszczotka wykonuje 4200 obrotów na minutę pozbywając się z łatwością nawet trudnych zabrudzeń z każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy powstał z wytrzymałychmateriałów, tak aby służył Ci przez lata. Ich wysoką jakość potwierdza nasze zobowiązanie o możliwości naprawy sprzętów nawet 15 lat od czasu zakupu.

 

Odkurzacz pionowy Tefal X-Nano TY1129 bezprzewodowy podczas odkurzania
Opis
Producent PR Tefal
Moc Power 100W
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Funkcje FU bezprzewodowe odkurzanie
Zasięg Pracy ZP do 40 minut
Pojemność worka/pojemników 0,4 L
Wymiary WM 114 x 25 x 10,5 cm
Waga WG 1,75 kg
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe FD bezworkowa technologia cyklonowa
Informacje dodatkowe ID Czas ładowania 3h
To Top