Raty 0%

Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy

W magazynie
1 199,00 zł lub 239 600 pkt
119,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy Wygodne sprzątanie Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy to idealne połączenie skuteczności i wygody. Odkryj wysoką moc ssąca do 100 AirWattów w wyjątkowo lekkiej formie odkurzacza bezprzewodowego z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg. Filtracja na poziomie 99,9%, tryb Auto z mocą dostosowującą się do sprzątanej powierzchni i technologia Flex zapewniają skuteczne i wygodne sprzątanie bez schylania się. Wydajna bateria pozwala na 45 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania. Teraz bez trudu usuniesz kurz z każdego zakamarka, od podłogi aż po sufit.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy Wygodne sprzątanie Odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy to idealne połączenie skuteczności i wygody. Odkryj wysoką moc ssąca do 100 AirWattów w wyjątkowo lekkiej formie odkurzacza bezprzewodowego z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg. Filtracja na poziomie 99,9%, tryb Auto z mocą dostosowującą się do sprzątanej powierzchni i technologia Flex zapewniają skuteczne i wygodne sprzątanie bez schylania się. Wydajna bateria pozwala na 45 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania. Teraz bez trudu usuniesz kurz z każdego zakamarka, od podłogi aż po sufit. Ultralekkość, wysoka skuteczność Wysoka moc ssąca do 100 AirWattów zapewnia skuteczne sprzątanie, a wydajna bateria pozwala na aż 45 minut nieprzerwanej pracy urządzenia. Ten lekki i poręczny odkurzacz pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowy z modułem ręcznym ważącym zaledwie 1,1 kg idealnie nadaje się do codziennych porządków. Zbiornik na kurz o dużej pojemności umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Zbiornik można opróżnić na dwa różne sposoby i myć pod bieżącą wodą. Automatyczne dostosowanie mocy Tryb Auto korzysta z zaawansowanej technologii Smart Brush, która sprawia, że silnik automatycznie dostosowuje moc ssącą do sprzątanej powierzchni, dając perfekcyjne rezultaty za każdym razem. Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie odkurzaczem pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowym dzięki pomysłowo zaprojektowanej elastycznej rurze z technologią Flex. Teraz bez trudu dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami, a szczotka Power LED Vision pozwoli Ci dostrzec nawet najmniejsze drobinki kurzu. Zmiana mocy za jednym dotknięciem Cyfrowy panel sterowania w odkurzaczu pionowy Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039 bezprzewodowym wyświetla czas, jaki pozostał do wyczerpania baterii oraz alerty wymiany filtra. Panel ułatwia także przełączanie się między trybami mocy i korzystanie z trybu Boost. Filtr wychwytuje aż 99,9% zanieczyszczeń takich jak, drobinki kurzu, alergeny i roztocza oraz zatrzymuje je w środku. To sprawia, że sprzątanie jest naprawdę skuteczne, a Twój dom bezpieczny dla zdrowia.

Opis
Producent PR Tefal
Moc Power 250 W
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Funkcje FU bezprzewodowe odkurzanie
Zasięg Pracy ZP Do 45 minut
Pojemność worka/pojemników 0,4 L
Wymiary WM 112 x 24,8 x 23,4 cm
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe FD odkurzanie pionowe
Informacje dodatkowe ID Cyfrowy panel sterowania
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top