Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum Black automatyczny uchwyt z bezprz. ładowaniem

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum czarny

ikona

Mocowanie w kratce

Xblitz Aurum, to uchwyt, który w szybki i prosty sposób zamocujesz w kratce wentylacyjnej swojego samochodu. Klik i już jest! Korzystaj wygodnie i bezpiecznie ze smartfona w uchwycie. Uniwersalny kolor, nowoczesny design z dbałością o detale, to atrybuty uchwytu samochodowego Xblitz Aurum. Frontowa ścianka uchwytu została wykonana z materiału mocno odbijającego światło. Lustrzany blask podkreśla obwódka w kolorze srebrnym. To uchwyt który podkreśli wnętrze Twojego samochodu!

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum pod skosem w lewo
ikona

Łatwy montaż. Ładowanie indukcyjne

Jednym ruchem otworzysz klips mocowania, aby prosto zamontować uchwyt w kratce wentylacyjnej. Intuicyjna instalacja Xblitz Aurum pozwoli Ci szybko cieszyć się z Twojego smartfona w uchwycie. Zapomnij o kablach! Ładuj swojego smartfona bezprzewodowo w prosty i komfortowy sposób. Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum posiada technologię indukcji, która pozwala na szybkie ładowanie.

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum pod skosem w lewo z telefonem nad uchywtem na grafice wizualizującej ładowanie indukcyjne
ikona

Wystarczy dotyk

Ramiona uchwytu samochodowego Xblitz Aurum otworzą się, gdy tylko delikatnie dotkniesz tylną, górną część produktu, gdzie znajdują się delikatne wypustki i czujnik ruchu. Po zamieszczeniu smartfona, wystarczy, że ponownie dotniesz przedstawione miejsce i skrzydełka zamkną się, przytrzymując telefon.

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum od frontu przymocowany do kratki z widocznym palcem naciskającym na uchwyt
ikona

Klips mocujący

Idealne dopasowanie uchwytu samochodowego Xblitz Aurum osiągniesz dzięki mocowaniu, które możesz regulować w wielu kierunkach. Za pomocą kulkowej głowicy dopasuj uchwyt pod wybranym kątem i zakręć pokrętło, aby utrzymać je w tej pozycji. Następnie dociśnij do kratki, otwórz skrzydełka i ciesz się z korzystania!

Uchwyt samochodowy Xblitz Aurum od boku
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Uchwyt samochodowy
Materiał Brak danych
Montaż Kratka wentylacyjna
Rozstaw ramion Do 98 mm
Kompatybilność Uniwersalny
Wymiary WM 122 x 71 x 53 mm
Kolor KO Czarny
Waga WG 112 g
Gwarancja 12 miesięcy
Pozostałe informacje Obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W
To Top