Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro z ładowaniem bezprzewodowym , automatyczny

Czasowo niedostępne
Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro Czarny. ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE. Uchwyt samochodowy Xblitz G PRO wykorzystuje technologię indukcji, która pozwala na łatwe i szybkie ładowanie telefonu w czasie jazdy samochodem. Ponadto za sprawą wygodnych ramion zaciskowych uchwyt automatycznie dostosuje się do wielkości Twojego smartfona i rozpocznie ładowanie telefonu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro Czarny

ikona

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Uchwyt samochodowy Xblitz G PRO wykorzystuje technologię indukcji, która pozwala na łatwe i szybkie ładowanie telefonu w czasie jazdy samochodem. Ponadto za sprawą wygodnych ramion zaciskowych uchwyt automatycznie dostosuje się do wielkości Twojego smartfona i rozpocznie ładowanie telefonu. Szerokie ramiona uchwytu Xblitz G PRO pomieszczą nie tylko telefon, ale również szeroki składany smartphone, a także tablet.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro - ładowanie smartfona
ikona

SZYBKIE ŁADOWANIE

Uchwyt samochodowy G PRO korzysta z ładowania indukcyjnego o mocy 15 W, co bezpośrednio przekłada się na znacznie szybszy czas ładowania telefonu. Dzięki większej mocy urządzenia, uchwyt naładuje Twojego smartfona dużo szybciej w porównaniu z tradycyjnymi ładowarkami indukcyjnymi. Aby skorzystać z technologii – Twoje urządzenie musi wspierać ładowanie z taką mocą.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro zainstalowany w ciężarówce kobiety
ikona

OGLĄDAJ FILMY W PRZERWACH OD JAZDY

Jesteś zawodowym kierowcą? A może spędzasz wiele godzin w trasie? Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro umożliwi Ci wygodne oglądanie filmów na smartfonie lub tablecie w czasie przerw od jazdy.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro obok śpiącej dzewczynki w samochodzie
ikona

TRZY SPOSOBY MOCOWANIA

Uchwyt Xblitz G PRO pozwala aż na trzy sposoby montażu: na desce rozdzielczej, na szybie, a także przytwierdzając urządzenie do kratki wentylacyjnej, dzięki czemu możesz zmieniać miejsce jego położenia, tak jak Ci wygodnie!

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro z boku
ikona

NOWOCZESNY DESIGN

Funkcjonalność uchwytu Xblitz G Pro to nie wszystko. Zadbaliśmy także o niepowtarzalny design, który zachwyci najbardziej wymagających kierowców. Ponadto konstrukcja mocowania pozwala na solidne przytwierdzenie urządzenia do szyby lub deski rozdzielczej w pojeździe. Nie musisz zatem obawiać się, że telefon wypadnie z uchwytu w czasie jazdy. W zestawie z uchwytem G PRO znajduje się wygodny klips mocujący, który pozwala na łatwe i bezpieczne zamocowanie urządzenia do kratki wentylacyjnej.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G Pro - zainstalowany w samochodzie
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Uchwyt samochodowy z ładowaniem bezprzewodowym
Materiał Tworzywo sztuczne
Montaż Przyssawka, Zaciski
Rozstaw ramion do 177 mm
Kompatybilność Uniwersalny
Wymiary WM 85 mm x 146 mm x 65 mm [szerokość, wysokość, głębokość]
Kolor KO Czarny
Waga WG 166 g
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Złącze USB-C
To Top