Uchwyty samochodowy Xblitz G400 do telefonu

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Uchwyt samochodowy Xblitz G400

ikona

DESIGN

Xblitz G400 to samochodowy uchwyt grawitacyjny na smartfon, który automatycznie dopasowuje się do kształtu każdego urządzenia. Charakteryzuje go prosta i elegancka forma. G400 już po pierwszym kontakcie pozwala zaufać, że Twój telefon będzie bezpieczny.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G400 magnetyczny przymocowany do auta widok na przednią szybę
ikona

POŁYSKUJĄCA CZERŃ

Xblitz G400 został stworzony z wysokiej jakości materiałów, które przekładają się na estetykę wykończenia oraz wytrzymałość I solidność urządzenia. Czarny kolor uchwytu I jego połyskujące elementy idealnie wkomponują się do wnętrza każdego samochodu.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G400 przód uchwytu
ikona

ŁATWY MONTAŻ

Xblitz G400 montowany jest bezpośrednio do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Umożliwia to specjalnie zaprojektowany zacisk, który można dodatkowo regulować w zależności od dostępnej przestrzeni. Korzystanie z uchwytu samochodowego jeszcze nigdy nie było tak proste !

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G400 mocowanie urządzenia
ikona

SIŁA CIĄŻENIA

Dzięki uchwytowi samochodowemu Xblitz G400 mocowanie twojego telefonu następuje pod jego własnym ciężarem. Stabilny zacisk możliwy jest przez ułożenie skrzydełek dociskowych pod specjalnym kątem. System Click and Lock zabezpiecza Twój smartphon przed przypadkowym uwolnieniem się z uchwytu.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G400 zamontowany smartfon do uchwytu, pokazana siła ciążenia
Opis
Producent PR Xblitz
Rodzaj Uchwyt samochodowy
Materiał Tworzywo sztuczne
Montaż do kratki wentylacyjnej
Kompatybilność Obsługiwany rozmiar urządzeń do 7 cali
Kolor KO Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Pozostałe informacje Sposób montażu telefonu: Mechanizm grawitacyjnyMateriał: Metal + tworzywo sztuczneWymiary: 118x90x30 mmWaga: 83 g
To Top