Wideorejestrator MIO MIVUE 848 TALAS DRIVE RECORDER, matryca Sony Starvis Cmos, GPS

Czasowo niedostępne
Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS. 0,Doskonałe nagrania nawet przy minimalnej ilości światła jest wyposażony w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS, który zapewnia doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS

ikona

Doskonałe nagrania nawet przy minimalnej ilości światła

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS jest wyposażony w wysokiej jakości sensor optyczny STARVIS CMOS, który zapewnia doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, nawet w słabym oświetleniu. Wysoka jakość nagrania ma zasadnicze znaczenie niezależnie od tego, czy chcesz je po prostu zachować na pamiątkę, czy też przekazać ubezpieczycielowi razem z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS tryb nocny
ikona

Jeszcze bardziej czytelne tablice rejestracyjne dzięki HDR - High Dynamic Range

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR, wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS automatycznie rejestruje wiele klatek z różnymi wartościami ekspozycji, a następnie łączy te klatki, aby utworzyć pojedynczy obraz, który jest zoptymalizowany jako jaśniejszy i czytelniejszy, z mniejszą ilością szumów.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS HDR
ikona

Dok typu QuickClick i regulowany kąt obiektywu

Niewielkich rozmiarów i o dużym kącie działania rejestrator jazdy, można dyskretnie wpasować za lusterkiem wstecznym, nawet w większych i wyższych pojazdach z pionową szybą. Dzięki montażowi w aktywnym uchwycie, rejestrator można wyjąć, przy każdym opuszczaniu samochodu. Dzięki wbudowanemu superkondensatorowi wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS jest znacznie bardziej odporny na zmiany temperatury, co zapewnia wyższy niż kiedykolwiek poziom ochrony.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS za lusterkiem
ikona

Ostrzeżenie przed odcinkowym pomiarem prędkości

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego sie fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o Twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku.

 

Wideorejestrator MIO MiVue 848 GPS pomiar prędkości
Opis
Producent PR Mio
Kąt widzenia 150 stopni
Wielkość wyświetlacza 2,7"
Miejsce montażu Na przedniej szybie
Format wideo MP4 H.264
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Rozdzielczość nagrywania 1920 x 1080
Rodzaj sensora CMOS
Kolor Color Czarny
Funkcje FU Funkcja HDR
Złącza ZŁ MicroUSB
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość WS 62.3 mm
Głębokość GŁ 41.5 mm
Szerokość SZ 87.5 mm
Waga WG 117 g
Informacje dodatkowe Zalecana karta microSD klasy 10 o pojemności do 256 GB
To Top