Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim

Czasowo niedostępne
Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim. NAGRANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI. Z wideorejestratorem Xblitz Z10 SLIM zyskujesz nagrania w wysokiej jakości Full HD. Pozwoli Ci to z łatwością odczytać numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. W razie kolizji lub wypadku, zyskasz dane umożliwiające identyfikację sprawcy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim

ikona rozmiar

NAGRANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Z wideorejestratorem Xblitz Z10 SLIM zyskujesz nagrania w wysokiej jakości Full HD. Pozwoli Ci to z łatwością odczytać numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. W razie kolizji lub wypadku, zyskasz dane umożliwiające identyfikację sprawcy.

 

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim widok nagranego obrazu
ikona rozmiar

Z APLIKACJĄ MOBILNĄ

Xblitz Z10 SLIM to nowoczesny wideorejestrator samochodowy sterowany za pomocą aplikacji w telefonie. Możesz przeglądać obraz z kamery w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie, zgrywać pliki do pamięci telefonu i przesyłać je dalej, a także ustawić wszystkie niezbędne parametry urządzenia. To jeszcze większy komfort użytkowania!

 

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim w tle urządzenia smartfon i osoba kierująca pojazdem
ikona rozmiar

KAMERKA WIFI

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim posiada także moduł Wi-Fi, który przy użyciu aplikacji pozwala w łatwy i szybki sposób przesłać danez urządzenia na smartfon, a także udostępniać dla innych urządzeńz dostępem do Internetu, bez potrzeby odczytywania danychbezpośrednio z karty micro SD.

 

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim pobok smartfon
ikona rozmiar

Z NAGRYWANIEM W PĘTLI

Dzięki funkcji loop-recording, zwanej także nagrywaniem w pętli, stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi. Nie musisz zatem ręcznie usuwać archiwalnych nagrań, aby zwolnić miejsce na dysku wideorejestratora Xblitz Z10 Slim.

 

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim umieszczona na dłoni w gorze pętla
Opis
Producent PR Xblitz
Kąt widzenia 140 stopni
Wielkość wyświetlacza Brak wyświetlacza
Miejsce montażu Na przedniej szybie
Format wideo .MOV
Wbudowany mikrofon Tak
Wbudowany głośnik Tak
Rozdzielczość nagrywania 1080p
Rodzaj sensora G-Sensor
Kolor Color Czarny
Funkcje FU nagrywanie dźwięku
Złącza ZŁ MicroUSB
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość WS 41 mm
Głębokość GŁ 28 mm
Szerokość SZ 75 mm
Waga WG 36 g
Informacje dodatkowe Połączenie WIFI; Obsługa kart pamięci o SD
To Top