XBLITZ R1 Quick Charge – rozgałęźnik do samochodu [ 2xUSB, szybkie ładowanie ] · ORLEN VITAY

XBLITZ R1 Quick Charge – rozgałęźnik do samochodu [ 2xUSB, szybkie ładowanie ]

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge

ikona

Design

Nowoczesny design rozdzielacza samochodowego Xblitz R1 Quick Charge sprawia, że urządzenie pasuje idealnie wewnątrz każdego samochodu. Czarne tworzywa sztuczne z których zrobiona jest obudowa rozdzielacza sprawia, że urządzenie jest bardzo eleganckie i dyskretne. Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge posiada dwa gniazda zapalniczki z funkcją podświetlenia. Gniazda 12/24V będą podświetlone, informując o napięciu w obu gniazdach zapalniczki.

 

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge z boku
ikona

Złącza

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xbtliz R1 Quick Charge posiada dwa gniazda zapalniczki oraz dwa porty USB, z czego jeden wyposażony został w technologię Quick Charge 3.0. Dzięki niej możesz naładować swój telefon lub tablet znacznie szybciej, niż w przypadku użycia tradycyjnego portu USB. Przykładowo, naładowanie akumulatora o pojemności 2750mAh od zera do 70% zajmuje jedyne pół godziny. Warunkiem poprawnego działania portu Quick Charge 3.0 jest użycie przewodu USB oraz ładowanego urządzenia, które również wspierają tę technologię.

 

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge z przodu
ikona

Kabel

Dzięki elastycznemu, solidnemu oplotowi chroniącemu kabel długości 850mm, nie musisz przejmować się, że rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 QUICK CHARGE przestanie działać z powodu „zgiętego kabelka”. Dodatkowo, dzięki podświetlonym obręczom wokół każdego z gniazd zapalniczek, urządzenie nie tylko wygląda gustownie, ale jest również łatwe w obsłudze po ciemku. Twoja wygoda użytkowania była naszym najwyższym priorytetem przy projektowaniu rozdzielacza samochodowego Xblitz R1 QUICK Charge.

 

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge skierowany w górę
ikona

Pojazd

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge może zostać użyty zarówno w pojazdach osobowych jak i ciężarowych. Innymi słowy, wspiera samochody posiadające akumulatory 12V jak i te wyposażone w akumulatory 24V. Niezależnie więc od tego, czym podróżujesz po drogach, z tym urządzeniem możesz cieszyć się posiadaniem dwóch gniazd zapalniczki oraz dwóch portów USB do zasilania lub ładowania twoich urządzeń.

 

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej Xblitz R1 Quick Charge z kablem
Opis
Producent PRD Xblitz
Rodzaj RDZ Samochodowa
Przeznaczenie PRZ Ładowanie urządzeń elektrycznych
Kompatybilność KMP Uniwersalna
Wymiary WMR 95x47x30 mm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top