Zegarek męski GA-700 -1BER · ORLEN VITAY
- 6%

Zegarek męski GA-700 -1BER

W magazynie Wysyłamy w 24h
499,00 zł
469,00 zł lub 93 600 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 469,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Zegarek Casio G-Shock GA-700-1BER pochodzi z wyjątkowej kolekcji charakteryzującej się unikalnym systemem wstrząsoodpornym opracowanym przez japońskiego producenta. Wyświetlacz cyfrowy w negatywie jest wspomagany przez odczyt analogowy.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zegarek Casio G-Shock GA-700-1BER

ikona

Stworzony z myślą o mężczyznach

Zegarek Casio G-Shock GA-700-1BER pochodzi z wyjątkowej kolekcji charakteryzującej się unikalnym systemem wstrząsoodpornym opracowanym przez japońskiego producenta. Seria Classic, do której należy ten model obfituje w odważne kolory, które doskonale prezentują się w każdym czasie. GA-700-1BER posiada kopertę oraz pasek wykonane z wysokiej jakości tworzyw w kolorze ciemnym. Wyświetlacz cyfrowy w negatywie jest wspomagany przez odczyt analogowy. Zegarek posiada podświetlenie całej tarczy Super-Illuminator, czas światowy, 24 godzinny stoper oraz godzinny timer, 5 dziennych alarmów, automatyczny kalendarz i 24 godzinny tryb wyświetlania godziny oraz funkcję wyciszenia dźwięków. Funkcja ruchu wskazówki pozwala poprzez naciśnięcie przycisku odsunąć wskazówki i umożliwia dobre widzenie ekranów LCD. Klasa wodoszczelności WR 200m pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie z akwalungiem.

Zegarek Casio G-Shock GA-700-1BER zegarek bokiem
Opis
Producent PR Casio
Typ mechanizmu TM Kwarcowy
Grubość koperty GK 18
Wodoszczelność WD 20 bar
Alarm AL Tak
Timer TM Tak
Datownik DT Tak
Kolor KO Czarny
Płeć PŁ Męski
Szerokość koperty SK 53 mm
Rodzaj szkła RS Mineralne
Podświetlenie PO Tak
Gwarancja GW 36 miesięcy
To Top