Raty 0%- 190,00 zł

Zegarek G-SHOCK GBD-800 -1BER

W magazynie
359,00 zł lub 71 600 pkt
35,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Promocja obowiązuje w dniach: od 28.05.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Oba elementy zegarka CASIO G-Shock GDB-800-1BER wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co w połączeniu z nowoczesnym systemem wstrząsoodpornym sprawia, że zegarek jest niezwykle wytrzymały. Wodoszczelność 200 M pozwala na swobodny kontakt z wodą, np. na pływanie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zegarek Casio G-Shock GBD-800 -1BER

ikona

Połącz z telefonem

Zegarek CASIO G-Shock Bluetooth GBD-800-1BER to wyjątkowy model z serii G-Shock. Zegarek został udoskonalony o energooszczędną technologię Bluetooth, która pozwala na niskoemisyjną wymianę danych przez naciśnięcie guzika. Za pomocą Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe połączenie ze smartfone’em, co umożliwia dostęp do licznych użytecznych funkcji. Dzięki połączeniu z wytrzymałym i elastycznym paskiem duża koperta idealnie dopasowuje się do nadgarstka.

 

Zegarek Casio G-Shock GBD-800 -1BER przodem
ikona

Wysoka jakość oraz funkcjonalność

Oba elementy zegarka CASIO G-Shock GDB-800-1BER wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co w połączeniu z nowoczesnym systemem wstrząsoodpornym sprawia, że zegarek jest niezwykle wytrzymały. Cyferblat wyposażono w Super-Illuminator, który podświetla tarczę, dzięki czemu możliwy jest odczyt czasu w ciemności. Model posiada szereg funkcji, które przydają się podczas aktywności fizycznej, należą do nich krokomierz, który pozwala na mierzenie ilości kroków, spalonych kalorii i długości przebytej trasy, oraz stoper mierzący czas z dokładnością do 1/100 sekundy i z zakresem pomiaru do 24 h i możliwością zapamiętania 200 odczytów. Dodatkowo zegarek wyposażono w szereg funkcji, które znacznie ułatwiają codzienne czynności, m.in. czas światowy, dzięki któremu wyświetlany jest czas w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie. Funkcja zgubionego telefonu uruchamia w smatrfonie alarm dźwiękowy po naciśnięciu przycisku. Kalendarz automatyczny, po ustawieniu, zawsze wyświetla poprawną datę i pamięta o krótszych miesiącach. Możliwość ustawienia 5 niezależnych alarmów, które mogą pełnić funkcję praktycznych przypomnień. Format odczytu godziny w trybie 12/24 godzinnym. Model wyposażono w precyzyjny mechanizm kwarcowy. Całość przykrywa wytrzymałe szkło mineralne. Wodoszczelność 200 M pozwala na swobodny kontakt z wodą, np. na pływanie.

 

Zegarek Casio G-Shock GBD-800 -1BER przodem zawartość zestawu
Opis
Producent PR Casio
Typ mechanizmu TM Kwarcowy
Grubość koperty GK 16
Wodoszczelność WD 20 bar
Alarm AL Tak
Timer TM Tak
Datownik DT Tak
Kolor KO Czarny
Płeć PŁ Męski
Szerokość koperty SK 49 mm
Rodzaj szkła RS Mineralne
Podświetlenie PO Tak
Gwarancja GW 3+3 lata
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top