Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0

Czasowo niedostępne
Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 to komfortowe i łatwe prasowanie dla perfekcyjnych rezultatów przez długi czas. Jego konserwacja jest wyjątkowo prosta - dzięki wyjmowalnej szufladce Calc Collector bez problemu zadbasz o żelazko i usuniesz kamień, przedłużając w ten sposób jego żywotność.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0

ikona

Moc pary na lata

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 to komfortowe i łatwe prasowanie dla perfekcyjnych rezultatów przez długi czas. Jego konserwacja jest wyjątkowo prosta - dzięki wyjmowalnej szufladce Calc Collector bez problemu zadbasz o żelazko i usuniesz kamień, przedłużając w ten sposób jego żywotność. Stopa pokryta powłoką Durilium AirGlide zapewnia najlepsze prowadzenie i 100-procentowe rozprowadzanie pary. Dzięki funkcji Auto-off żelazko wyłączy się samoistnie, jeśli o nim zapomnisz - nie musisz więc o nic się martwić! 2800 W moc żelazka sprawia, że jego stopa nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 50 g/min. i uderzenia pary na poziomie 260 g/min pozwolą Ci w maksymalnie szybki i łatwy sposób usunąć nawet najtrudniejsze zagniecenia, także z grubszych tkanin.

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 tył usuwanie kamieni
ikona

Perfekcyjne rezultaty przez lata

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 skutecznie wygładzi wszystkie ubrania dzięki powłoce gwarantującej najlepsze prowadzenie i wachlarzowi przydatnych funkcji. Moc żelazka 2800W sprawia, że błyskawicznie się nagrzewa, a dzięki wyjmowalnej szufladce Calc Collector bez problemu zadbasz o urządzenia i usuniesz kamień, żeby móc cieszyć się jego pracą przez długi czas!

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 para
ikona

Ultraszybkie nagrzewanie

Bez problemu zadbasz o żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 i usuniesz kamień dzięki wyjmowalnej szufladce Calc Collector. To gwarancja mocnego wyrzutu pary za każdym razem dla łatwego i efektywnego usuwania zagnieceń przez długi czas.
Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary do usunięcia najtrudniejszych zagnieceń.

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 przodem w scenerii domowej
ikona

Silny strumień pary

Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 50 g/min jaką daje Ci żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 260 g/min.
Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć żelazko. Funkcja Auto-off automatycznie wyłącza pozostawione w pionie żelazko po 8 minutach. W przypadku, gdy urządzenie zostawione zostało na stopie, wyłączenie nastąpi już po 30 sekundach.

Żelazko TEFAL Ultragliss Anti-Calc Plus EFV6842E0 bokiem zielony, szary z dodatkiem białego
Opis
Producent PRD Tefal
Rodzaj żelazka Żelazko parowe
Pojemność zbiornika PZ Brak Danych
Rodzaj stopy Durilium
Długość przewodu DP Brak danych
Funkcje FU Obrotowy przewód, Pokrętło
Gwarancja 24 miesiące
To Top