Zestaw gum Tracy

Czasowo niedostępne
Zestaw 3 gum Spokey TRACY: to 3 uniwersalne i wszechstronne gumy fitness o zamkniętym obwodzie ze zróżnicowaną siłą oporu. Jest idealnym wsparciem podczas ćwiczeń rozciągających, fitnessowych, pilatesu czy jogi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw 3 gum fitness Spokey TRACY

ikona

Uniwersalne i wszechstronne gumy

Zestaw 3 gum Spokey TRACY: to 3 uniwersalne i wszechstronne gumy fitness o zamkniętym obwodzie ze zróżnicowaną siłą oporu, jest idealnym wsparciem podczas ćwiczeń rozciągających, fitnessowych, pilatesu czy jogi, został wykonany z wytrzymałego materiału (latex + poliester), dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje niezwykle silne rozciąganie, pomaga urozmaicić ćwiczenia, angażując partie mięśni, na których Ci zależy.

Zestaw 3 gum fitness Spokey TRACY kobieta ćwicząca
ikona

Skup się na różnych partiach ciała

Gumy fitness Spokey TRACY o zamkniętym obwodzie są stworzone do ćwiczeń tych mięśni, na których najbardziej Ci zależy. Umożliwiają maksymalizację efektów treningu oraz skupienie się na różnych partiach ciała. Możesz z nimi trenować ręce, uda, nogi czy pośladki. Bez względu na Twój stopień zaawansowania, z zestawem trzech gum dobierzesz je odpowiednio do własnych potrzeb, gdyż każda z nich posiada inny stopień oporu.

Zestaw 3 gum fitness Spokey TRACY zbliżenie kobieta podczas ćwiczeń
ikona

Trzy gumy o zróżnicowanym stopniu napięcia

Zestaw gum do ćwiczeń Spokey TRACY jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących sportowców, jak i profesjonalistów. Świetnie sprawdzają się jako pomoc przy wypracowywaniu prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń oraz jako opcja dla osób, które lubią wyciskać ze swoich mięśni 200% normy! Gumy fitness TRACY działają na podobnej zasadzie jak ekspander lub pas do jogi – umożliwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. Gumy o zamkniętym obwodzie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagany jest mniejszy zasięg i wyższy opór.

Zestaw 3 gum fitness Spokey TRACY 3 gumy o zamkniętym obwodzie
ikona

Angażuj partie mięśni, na których Ci zależy

Zestaw: 3 gumy fitness Spokey TRACY, z którymi można trenować w dowolnym miejscu – w klubie, w domu, na siłowni czy na powietrzu. Są polecane przez trenerów personalnych, gdyż dzięki nim urozmaicisz swój trening, angażując partie, na których Ci zależy. TRACY są doskonałym wyborem przy treningu fitness, pilatesu, jogi czy mobilizacji stawów. Zostały wykonane z bardzo mocnego lateksu wzmocnionego poliestrem, dzięki czemu nie odkształcają się i wytrzymują silne rozciąganie.

Zestaw 3 gum fitness Spokey TRACY gumy w 3 kolorach
Opis
Producent PRD Spokey
Rodzaj produktu RDP Zestaw gum
Przeznaczenie PRZ Trening
Materiał wykonania MTW latex + poliester
Wymiary WMR 30 x 8 cm
Kolor KLR Kolorowe
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI w zestawie: 3 sztukiopór: 3,5 kg, 6 kg, 8 kg
To Top