Baby Care Walizka lekarza Smoby · ORLEN VITAY

Baby Care Walizka lekarza Smoby

W magazynie Wysyłamy w 24h
88,99 zł lub 17 598 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Walizka lekarza Smoby Baby Care. Niezbędnik małego lekarza. Zabawa w doktora uczy funkcjonowania w społeczeństwie i relacji z innymi. Wyrabia w dziecku charakter i nastawienie do świata. Walizeczka lekarza Smoby Baby Care dla dziewczynki lub chłopca z akcesoriami medycznymi to "niezbędnik" każdego małego lekarza.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Walizka lekarza Smoby Baby Care

ikona rozmiar

Niezbędnik małego lekarza

Zabawa w doktora uczy funkcjonowania w społeczeństwie i relacji z innymi. Wyrabia w dziecku charakter i nastawienie do świata. Walizeczka lekarza Smoby Baby Care dla dziewczynki lub chłopca z akcesoriami medycznymi to "niezbędnik" każdego małego lekarza. Zestaw lekarski zawiera: zamykaną walizkę lekarską, stetoskop, strzykawkę, termometr, okulary, młoteczek, plastikowy plasterek, buteleczkę z imitacją lekarstwa, pudełeczko z imitacją maści, łyżeczkę, książeczkę zdrowia, naklejki. Kuferek gwarantuje świetną zabawę. Dziecko może zbadać, zdiagnozować, leczyć i wyleczyć ulubioną lalę, czy pluszowego misia. Poprzez zabawę maluch oswoi się ze sprzętem medycznym, z którym zapewne spotka się w gabinecie lekarskim.

Walizka lekarza Smoby Baby Care podczas zabawy
Opis
Producent PR Smoby
Typ Walizka Lekarza
Funkcja FN Pobudzanie wyobraźni i kreatywności
Waga WG 0.4 kg
Wymiary WM 24,3 x 19,4 x 6,2 cm
Kolor KO Niebieski
Gwarancja GW 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Ilość elementów 19; Przedział wiekowy od 3 lat
To Top