Adapter do samochodowego uchwytu na telefon Baseus Magnet iron Suit Silver

W magazynie
19,99 zł lub 3 797 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Adapter do uchwytu na telefon Baseus Magnet iron Suit Silver

ikona

Baseus Magnet Iron Suit to praktyczny zestaw dwóch adapterów magnetycznych, stworzony dla osób, które korzystają z uchwytów magnetycznych w samochodzie, na biurku czy w innych miejscach. Ten produkt jest idealny dla tych, którzy posiadają więcej niż jedno urządzenie, a chcą korzystać z jednego uchwytu.
Montaż adapterów jest niezwykle prosty, ponieważ można je umieścić zarówno na etui, jak i bezpośrednio na obudowie telefonu. Odpowiednie dopasowanie do uchwytów marki Baseus sprawia, że są one idealnym uzupełnieniem dla istniejących akcesoriów.
Płytki są niewielkie, lekkie, co sprawia, że nie dodają zbędnego obciążenia urządzeniu. Możliwość umieszczenia ich na etui pozwala na elastyczne dostosowanie ich do zmieniających się potrzeb użytkownika. Dzięki temu, użytkownik może swobodnie korzystać z uchwytów magnetycznych na różnych urządzeniach, zachowując jednocześnie prostotę montażu i demontażu.
Baseus Magnet Iron Suit to praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność w codziennym korzystaniu z urządzeń mobilnych.

zdjęcie produktu
To Top